як позбутися прищів 1

Повинні бути інформовані про те, як позбавитися від прищів, ви повинні знати, що змусить їх показати. Zits утворені засмічення пори у зв’язку із збільшенням шкірного сала. Це шкірне сало містить бактерії, які викликають прищик набухати автоматів, які тримає гидоти всередині. Бактерії можуть передаватися від одного району в інший викликає великі відбудеться прорив. Бактерії, якщо залишити його, може призвести до інфекції, які викликають прищик стати червоними і опухлими отримати ще більше.

Тепер, коли ви знаєте, що причина, ви можете дізнатися способи, як позбутися прищів.

1. Позбутися від бактерій в порах. Вимийте ви стикаєтеся кілька разів на день, щоб позбутися від бактерій. Використовуйте ніжний запах і колір безкоштовно рідкого мила. Мило більше абразивних і може викликати роздратування шкіри, не кажучи вже це більше, ніж сушка рідина буде.

2. Зменшіть кількість шкірного жиру, ви дозволяєте на вашому обличчі. Нафта, що видобувається на шкіру може блокувати пори і дозволяють бактеріям місце для росту. Чим менше у вас є нафта, тим менше прищі з’являються. Після промивання використовувати бензил пероксид для лікування бактерії і вбити його перш ніж вона пошириться. Це також допоможе зменшити набряк.

3. Відлущування шкіри, щоб видалити мертві клітини шкіри, які можуть стати на шляху з отворів. Продукти з саліцилової кислотою в них є хорошим відшаровується, щоб видалити мертві клітини шкіри. Велику частину часу гель може бути знайдено з 2%-ної суміші в ньому, що може бути застосовано до особи, щоб тримати його захист протягом всього дня.

Умивання обличчя і застосування двох зазначених продуктів двічі на день має бути достатньо, щоб тримати вас прищик безкоштовно. Переконайтеся в тому, щоб вимити або змінити наволочку раз на тиждень, щоб запобігти масла і бруду з поверненням до вашої шкіри.