як креми губи більш пухкими працювати

Є всі види продукції на перспективні маркетингові повніше і повніше дметься посмішками. Ці губи Plumpers всі обіцяють одне і те ж, але вони поставляють в різних манерах. Насправді, як правило, трьома способами, в яких ці продукти працюють, щоб принести ваші поповніла, повні губи.

Plumpers загострення губ

Загострення або роздратування які були б адекватними умовами для цих губ Plumpers. Це фактично ті продукти, які часто доставити найбільш помітних і найбільш тимчасові результати. Основним інгредієнтом є свого роду перець, м’яту, корицю або типу подразник, який чорнослив губи, змушуючи кровоносні судини до набухання.

Ефекти в значній мірі негайно. Проблема в тому, що це не ідеальний або рекомендується для тривалого використання і ефекти пом’якшуються швидко. Якщо ви використовуєте ці типи губ Plumpers занадто часто ваші губи можуть виникнути деякі значні роздратування.

підсилювачі харчування губ

Ці Plumpers стверджують, що добре працюють протягом довгого часу, хоча є багато розбіжностей з приводу того, вони не працюють з метою ущільнює губи взагалі. Вони створюються з коли справа доходить до гладкою губи з меншою кількістю ліній і зморшок. Дискусія часто, дійсно вони насправді зробити губи повніше, ніж будь-яка вони були з самого початку.

Харчування відбувається у вигляді білків, які повинні стимулювати виробництво колагену в губи з плином часу. Доброю новиною є те, що ці продукти, як правило, корисні для вашого губи і не може викликати шкідливі побічні ефекти при тривалому використанні.

підвищення вологості губ Plumpers

Нарешті, є губи Plumpers, які працюють за рахунок підвищення або залучення вологи в губи. Теорія, що лежить в цих продуктах, що вологі губи повні губи. Здавалося б, що є деяка правда до цього настрою, оскільки ці продукти, як відомо, працюють.

На жаль, як дратує Plumpers губи результати носять тимчасовий характер. Доброю новиною є те, що на відміну від губ Plumpers які використовують подразники використання вологи губи підвищення Plumpers не приводить до потрісканої і роздратованою губи. Іншими словами, ви можете використовувати цей продукт більш ліберально, ніж ви можете використовувати продукти, які містять подразників.

Там немає по-справжньому чудові креми, які збираються, щоб дати вам ідеальний дутися з ваших улюблених зірок або подвійний розмір вашого нижню губу. Якщо ви хочете драматичних результатів, ін’єкції або хірургічне втручання може бути вашим кращим варіантом. Однак, якщо ваша мета мати пухкі дутися то є багато відмінних Plumpers губи у формі кремів на ринку, які можуть допомогти вам досягти цього.

Перевірте інгредієнти і подивитися, які з них є найбільш привабливим для вас. Саме безпосереднє і драматичні результати, які ви знайдете в кремах губи більш пухкими збираються приїхати з подразників. Якщо у вас є особливий випадок цих творити чудеса. В іншому випадку це гарна ідея, щоб піти з менш інтенсивних форм губи ущільнює дію.