як запобігти або мінімізувати герпес від вирощування – герпес лікування поради та рекомендації

Я прокинувся сьогодні вранці і помітив, герпес починає формуватися, прямо зараз Bump дуже мала і ледь помітною, але я відчуваю сухість і поколювання я завжди помічаю на початку стадії герпес. Як я можу запобігти герпес від вирощування або звести до мінімуму розмір і прискорити загоєння? Я живу в маленькому містечку в Іспанії прямо зараз, так Abreva, ймовірно, буде неможливо для мене, щоб знайти, чи є інші засоби правового захисту? Як запобігти або звести до мінімуму герпесу від вирощування?

Багато людей страждають від герпесу. Якщо у вас також є це, я хотів би запропонувати вам спуститися в місцеву аптеку і поговорити з фармацевтом і бачити те, що вони рекомендують. Вікі дії 500. Олія чайного дерева. Вчора у мене було поколювання, почервоніння і пухир запуску. Я поклав олія чайного дерева на нього один раз на годину, і, я не жартую, сьогодні все, що залишилося, це червона область. Блістер ніколи не вискочив, насправді, я більше нафти, покласти на нього менше блістер отримав. Хотів би я спробував це раніше, і я дійсно не можу повірити, як швидко він працював.

Але всі інші права. НЕ поцілувати вашої подруги! Ви будете давати їй вірусу. Також, утримайтеся від дотику до герпес, оскільки ви можете передати його в інших областях вашого тіла (пальців і очей! EW!).

Також пам’ятайте, що оральний герпес може поширитися на область статевих органів і навпаки. Коли ви починаєте відчувати поколювання герпес, застосовувати горілку. Я ніколи не мав видимих ​​герпес через це лікування. Ацикловір крем Зовіракс, як препарат має в ньому, яка допомагає вбити вірус

Бути хворим відстій! Будучи хворим, коли у вас є діти гірше! Я просто мав справу з ним близько місяця тому. По-перше, відпочинок стільки, скільки ви можете! Уникнути зневоднення (так як ви годуєте, ви повинні пити багато води, так чи інакше) при ангіні можна полоскати горло сумішшю половину яблучного оцту і половину теплою водою. Полоскати горло протягом декількох хвилин кожні кілька годин. Ви можете лікувати кашель з регулярними Robbitussin (це не вплине на поставки), але ви хочете, щоб уникнути будь-яких antihistimine будь-яку ціну! Природно, так як ви берете його висохнути виділеннями організму, це буде висихати ваше молоко, а також. Сподіваюся, що це допомагає!