як вибрати фен

Раніше було легко купити фен, принаймні, коли ваша мама виросла. Не так більше, на сьогоднішній день існують сотні марок і моделей на вибір, і всі вони обіцяють професійних результатів »або що вони будуть схвалені деяким відомим стилістом. То який з них слід насправді отримати? Найголовніше, щоб отримати фен, який підходить саме для вашого волосся. Це означає, що отримання фен з правом потужності і температури. Якщо у вас густе волосся, то вам потрібно більше енергії.

Отже, ви дивитеся на удар сушарки і ви дійсно не знаєте, який найбільше влади. Досить просто, шукати те, що потужність якої є, тому що це реальний вихід. Більшість фени мають кілька тієї ж потужності і того ж температурних режиму, але деякі виділяються.

Коли у вас вважається температура фен, то саме час подивитися на те, аксесуарів приходять з нею. Багато фени мають прикладений гребінець або щітку. Для тих з вас, з кучерявим волоссям, гребінці шлях. Якщо у вас є гладкі і пряме волосся, то кисть буде кращим вибором.

Також враховувати, наскільки великий сушаркою отримати. Професійні фени іноді може бути досить великий, бо треба багато влади, але вони також будуть набагато важче, чим менше переносними. Ви економите час і отримаєте більше варіантів з більш велика модель, але вона також буде втомлювати руки швидше. Чим менше моделей набагато зручніше для подорожей, а також.

Перш, ніж купити що-небудь, це завжди добре, щоб зробити невелике дослідження, яке, на щастя, легко в Інтернеті. Користувач відгуки дуже корисна при виборі сушарки купити. Ви, мабуть, помітили, що деякі бренди отримати стійкі хороші відгуки.