тіні для повік необхідне, щоб зробити ваші очі виділитися

Коли справа доходить до макіяжу, тіні для повік, мабуть, самий складний продукт для застосування. Це тому, що очі не мають реальних обмежень. По складу експертів, кожна форма, створювані за допомогою тіней для повік може прийняти вас у різних сферах. Дійсно, це було чорним Коля, який перетворив Елізабет Тейлор у Клеопатри і Одрі Хепберн у Холлі Голайтлі. Тіні для повік не тільки зробити ваші очі виглядати більше, вони можуть також додати драми і привернути увагу до ваших очей. Тим не менш, це один з найскладніших косметику застосовувати, яка пояснює, чому жінки не носять його так часто, як губна помада. Малюючи ідеальний відтінок часто може знадобитися деяка практика, але з дещо рад експерта і методи, ви можете зробити це в найкоротші терміни.

1. Виберіть правильну форму тіні для повік

Тіні входить в кілька складів, кожен з яких має унікальний вид, рівень складності. Матові тіні для повік суміш легко і ідеально підходять для новачків, так як вони можуть бути одночасно використані для створення м’якої денний вигляд або важкого димчастих очей. Якщо ви не так багато в Олівці для очей, ви можете вибрати для порошку тіні для повік, які також можуть бути використані в якості підводки для очей, до тих пір, як колір густо пігментовані. Використовується в поєднанні з гострим кінцем кисті, порошкові тіні для повік дає самий м’який, самий природний вигляд.

2. Отримання природний вигляд

Для м’яких визначенням, вибрати тіні для повік Пудра. Виберіть ті, які є нейтральними в кольори, тому що це найкращі для всіх кольорів очей. Кращий нейтральних кольорів на вибір є темно-сірий, бежевий, приглушений вина, слонової кістки, деревне вугілля, коричневі і сірі. Найкраще вибирати середні тіні для повік. Ці типи тіней досить легкі, отже, вони не потребують масивних змішування. Для тих, які мають темні кольори очі, коричневі є кращими відтінками використовувати для того, щоб виявити колір очей, роблячи його більш посилилася і визначені.

3. Розглянемо ваші варіанти кольору

Найбезпечніший спосіб, щоб піти з коричневим або чорним, але нові опції включають в себе інші кольори, такі як сірий, деревне вугілля, металики, або навіть яскравими штрихами кольору, як зелений, синій, бірюзовий або, як видно на звичайні літні колекції. Дим або деревне вугілля дає більш м’який вид, ніж чорний робить. Темно-зелені відтінки добре поєднується з майже все обличчя. Для тих, хто комбінацій з більш вузькими очима, металеві відтінки є кращими. При нанесенні на очах, металевий відтінок, як срібло чи золото може зробити погляд більш великі і чуйний. Ви можете порівняти це з іншого відтінок тіней для повік, як зелений з бронзовими, срібними з білим, або піти монохроматичним за допомогою світлих тонів однієї сім’ї колір як ваш олівець для очей.

4. Тест тон шкіри

При виборі кращих тіні для повік, краще всього, якщо ви думаєте, ваш тон шкіри в першу чергу. Як правило, є тіні для повік, які не сполучається з своєї шкірі обличчя. Отже, важливо враховувати їх при виборі тіней для повік.

Наприклад, жінки, які мають темні кольори особи шкіри, було б краще, якщо ви обираєте темні відтінки тіней для повік. Вибір більш світлі відтінки як галька тільки зробить ваші очі виглядають курними.

5. Правило великого пальця

Перш ніж купити ваш тіні для повік, краще за все пам’ятати, що темні кольори, як правило, щоб очі виглядали зменшуватися в розмірах. З іншого боку, світлі тони принести ваші очі у відкриту. Основне правило при виборі кращих відтінків тіней для повік, це вибрати ті, які принесе визначення у ваших очах. У дійсності, тіні для повік зроблені повторно форму очі або будь-яка частина, яка оточує його, як розділ browbone і століття.

6. високий дозвіл

Найкраще, щоб розмазати м’які коричневі тіні для вік на кришці для наївного погляду. Якщо ви хочете більше інтенсивність, розмазати очі темні відтінки, починаючи з центру кришки назовні те, щоб зробити очі виглядати більше.

7. Обмежити кольору

При виборі тіней для повік, то краще не купувати занадто багато відтінків, навіть якщо вони просто нейтральних тонах. Використання їх всі разом буде дуже відволікає. Найкраще, не купувати тіні для повік, який приверне занадто багато уваги на макіяж, а також ваші кришками. Зрештою, ваші очі будуть сприйматися як належне. Тому краще не вибирайте відтінки пастельних тонах і ті, які матовим. Дійсно, вибираючи кращих відтінків для ваших очей може бути дуже виснажливим і вимагає більше практики, але в часі, ви скоро будете експертом на ньому. Зрештою, проекція високої чіткості очей буде вітер.