туш – те, що ви повинні розглянути, перш ніж купувати

Вії мають первинну мету захисту очей. Коли бруд, об’єкта чи комахою дістатися до близько до ока, вії датчиків, які викликають повіку, щоб закрити з метою самооборони. Хоча вони як і раніше мають ті ж цілі сьогодні, поява визначені, довше і темніше вії підвищило вій основною метою безпеки і приніс увагу до краси вій.

Туш макіяж продукт, який наносять безпосередньо на віях. Він використовується в основному, щоб дати віям зовнішній вигляд буття більше, темніше і товщі. Для жінок з маленькими очима або майже невидимі вії, туш для вій зробить очі здаються більш відкритими і набагато більше. Туш для вій вперше було використано древніми єгиптянами. Туш використовувалася єгиптянами був тільки один основний інгредієнт, вугільного пилу. Після багатьох випробувань, продукт, придатний для продажу був винайдений пан Євген Rimmel. Ще довго після Rimmel, людина на ім’я Вільям Томас покращив продукту. Нова туш було два інгредієнтів, вугільного пилу і вазеліну. Він прийшов у формі торта і користувач необхідно щіткою і водою. Додаток включала змочування пензля і втираючи його на торт туші. Потім користувач ‘Paint’ його на віях. Це служило своєї мети і клієнтів сподобалося. У п’ятдесяті роки сучасна форма аплікатора був винайдений з клопотанням набагато простіше.

Сьогодні існує так багато різних марок туші для вій і у кожного бренду є кілька продуктів на вибір. Вибір бренду або кольору може призвести до плутанини, але є кілька речей, які ви повинні розглянути, перш ніж купувати.

колір очей
Багато людей просто захопити чорної туші мислення це найкраще для всіх. Є багато відтінків можна купити, що буде насправді виявити колір у ваших очах і прикрасити їх багато відтінків. Є багато нових формул, які насправді зробив для кожного кольору очей. Фотомодель вийшов з нового рядка називається Eyelights. Фотомодель сайт насправді має чудовий гід, який запитує ваш колір волосся, колір очей і тон шкіри. Вся інформація береться до уваги та колір продукту і рекомендації дані вам.

який ефект ви шукаєте?
Ви хочете подовжити вії, затемнити їх, згустити їх або вам необхідна ваша туш для вій, щоб зробити всі ці три речі. Є багато типів туші на ринку сьогодні, і ви можете придбати одну згідно тому, що ефект, який ви шукаєте.

чи є у вас чутливі очі?
Якщо ваші очі чутливі або ви носите контактні лінзи, ви повинні взяти це до уваги, а також. Компанії створили чудові продукти туш виключно для людей з чутливими очима. Якщо у вас є серйозні чутливих очей ви можете навіть не потрібно, щоб спробувати різні марки, а і побачити, яка найкраще підходить для ваших потреб.

Щось потрібно брати до уваги те, як впливає використання туші вії. Нові формули далекі від двох інгредієнт туші продуктів з минулого. Багато хто з продуктів на ринку сьогодні може висушити ваші вії і зробити їх ламкими. Видалення макіяжу щовечора перед сном і застосування кондиціонера вій або навіть просто простим вазеліном. Маючи це рутина вгору буде тримати ваші вії пишними і здоровими.