отримати ваше обличчя у формі знову розвіяти набряклість обличчя з цими нагадуваннями і покажчики

Ви коли-небудь дивилися на себе в дзеркало і виявив себе подумки кажучи, як підкреслив, ви дивилися навіть після кількох годин сну? Ви помітили, виснаження у ваших очах і поява опухлі кришками, як ніби ви всю ніч проплакала? Якщо так, ваша відповідь на ці, то ви, мабуть, страждаєте від набряклості особи або особа вранці.

Ця проблема може бути викликано або занадто багато споживання солі, зміна рівнів гормонів, вживання алкоголю, або не виспалися. Ці фактори призводять до затримки рідини, що робить воду накопичують більше у віках, створюючи повітряний виглянути в обличчя.

На щастя, вже є багато методів для запобігання та ліквідації поява цих набухає. Що ще краще те, що ці методи можна зробити сама людина без допомоги складних ліків і навіть медичних працівників.

Перший крок, який можна зробити, щоб позбутися від набряклості особи полягає в охолодженні опухлі шкіри навколо очей з охолоджуючими елементами, кубики льоду, і креми для обличчя. Основна ідея тут полягає у використанні матеріалів, які були охолодженими, бо холодно допомагає зменшити набряки і робить накопиченої води на кришках розсіюватися швидше.

Для крему для обличчя, тримати їх на холодильнику швидко, щоб зробити їх готові до використання вранці. Кубики льоду, загорнуті в паперові рушники, охолоджені ложки, і вологі ганчірки для миття посуду також може бути використаний. Інші ефективні домашні засоби включають в себе використання трав’яні чаї в пакетиках, скибочки огірка і картоплі, і навіть полуницю.

Альтернативний продукт використовувати, гель алое віра через його відомої зволожуючим і заспокійливим дією. У пошуку очей креми, намагаються придбати ті, які містять цей інгредієнт. Використання його в природному гелі та чистому вигляді, також вигідно. Крім того, намагайтеся постійно потираючи опухлі шкіри, тому що шкіра навколо очей дуже чутлива.

Регулярне тертя або навіть Просте дотик може заразити і дратують них, які можуть призвести до погіршення алергії. Крім того, дуже важливо пам’ятати, щоб прийняти від контактних лінз перед сном, тому що це може вичерпатися очей, а також викликати набряклість.

Отримання достатньої кількості сну також допомагає багато. Спальні приблизно семи до дев’яти годин допомагає зменшити очі стресу і зберігає потік рідини тіла стабільним. Постарайтеся лягати спати і прокидатися в ту ж годину щоранку і ніч, щоб тримати тіло регулюється і добре відпочив.

Більше того, залишаючись гідратованих також є ключовою точкою пам’ятати, щоб зменшити набряклість обличчя. Коли тіло стає збезводненої, її захисний механізм, щоб накопичувати воду. Ці накопичені рідини іноді ходжу в очі, створюючи повітряний кришками. Таким чином, рекомендується пити рекомендованих восьми до десяти склянок води для запобігання накопичення води.
Вирубка споживання солі і споживають більше овочів також допомагає позбутися опухлі очі. Наявність занадто великої кількості солі може викликати зневоднення і затримку води в організмі, знижуючи його споживання може мінімізувати здуття області навколо очей.