локальний пошук допомагає зберегти моє обличчя

Це була ніч перед весіллям мій найкращий друг, і я був все комплект з сукнею, взуття і макіяж. Я повинен був встигнути на літак в Остін, штат Техас, і прибув в спекотному місті близько полудня, рівно п’ять годин до початку весілля.

Я зареєструвався в прекрасному готелі, і стали влаштовувати всі свої речі на ліжко. Моє плаття було там, мої черевики виблискували, але моя косметичка пропало! Сумка, яка тримала мою помаду, олівець для очей, і розпеченим залізом, а також всі мої продукти догляду за волоссям не було. Я відчував себе спустошеним, як я подивилася на цокаючий годинник і зрозумів, що не було ніякої можливості, я міг вийти і замінити ці такі необхідні деталі на часі.

Ось коли я згадав, місцеві жовті сторінки каталогу, який був служіння Мені в минулому джеми. Вхід в Інтернеті, я використав місто обраний каталог і Остіні. Під особистим оголошень послуги, я знайшов величезний вибір косметичних салонів, які спеціалізуються на волосся і макіяж. Там, я виявив, Carpe Diem Салон розташований в центрі міста Остін. Я подзвонив і здійснив вимушену призначення.

Після пояснення моє крайнє вирішальний момент, вони дозволили мені приїхати протягом години і в лічені хвилини, я відпочивав у кріслі в той час як вид молодих жінок порізав собі волосся, стиль його, а потім застосував багатий вибір чудової косметики. Я був так вдячний цим стилісти, що я розповів їм все про те, як я тільки що прилетів і знайшов їх на місцевій пошукової системи і як я не міг висловити подяку достатньо.

У вишуканому та модному середовищі, я був перетворений в ідеальній нареченої залишивши мене достатньо часу, щоб повернутися в свій готель, вітають інших схвильований гостей, і допомогти нареченій з нею випадок холодних ніг і переляк.