Як доглядати за шкірою Як тільки у вас діабет

Багато людей не розуміють, що діабет може реально впливати на кожну частину тіла, у тому числі шкіри. Це не рідкість для людей з діабетом розвивати свого роду захворювання шкіри протягом деякого часу їх життів. Часто проблеми з шкірою дійсно може статися до того, людина розуміє, що вони хворі на діабет, і вони можуть бути одним з перших симптомів. Цілком можливо, для лікування більшості шкірних захворювань, викликаних діабетом, якщо зловили рано, ви просто повинні знати, що подивитися.

діабету і різних захворюваннях шкіри

Діабет часто викликає проблеми для шкіри, і особливо часто областей, що часто змінюваних ноги. Між пальцями і підошви ніг, як правило, страждають найбільше. Симптоми, які Ви повинні видивлятися включають почервоніння та інші зміни кольору, пухирі і набряки. Завжди перевіряйте їх принаймні раз на тиждень і переконайтеся, що нігті обрізані ефективно і гладко.

Основною причиною, що страждають на цукровий діабет розвиваються шкірні захворювання є те, що вони скоротили чутливості нервів і порушення кровообігу. У деяких випадках ці проблеми можуть зробити це надзвичайно важко виявити потенційні проблеми шкіри. За наявності високого рівня глюкози крові є зазвичай більш втрати рідини, яка часто призводить до сухості шкіри. Коли у вас є сухої шкіри він може тріснути і заразитися. Таким чином, всі шкірні захворювання, необхідно виявити і лікувати якомога швидше.

Деякі загальні проблеми шкіри, які можуть виникнути у зв’язку з діабетом включають в себе:

bullosis diabeticorum
некробіозом липоидний diabeticorum
діабетична дермопатія
акантоз

Некробіозом Lipoid Diabeticorum зазвичай з’являється протягом декількох тижнів, і це як правило, відбуваються в основному на гомілки. Взагалі це патч зубного нальоту, який часто фіолетового або жовто-коричневого кольору, з відмінними кордону. Цілком можливо, для шкіри стають тоншими і, коли утворюється виразка на уражену ділянку, який лікуватиме, хоча це може залишити коричневий шрам. Зазвичай цей стан виникає тільки в одному типі діабету.

Bullosis Diabeticorum цей стан, коли або маленькі чи великі вузлики знаходяться під шкірою. Вони багато в чому схожі на пухирі і це можливо для їх розриву. В даний час невідомо, чому цей стан виникає. Діабетична дермопатія інакше відомий як плями гомілки, і вони в основному невеликі легіони на шкірі, які підняли краю. Як і Bullosis Diabeticorum, ураження можуть також розрив і вони часто залишають шрам схожий на той, знайдений з некробіозом Lipoid Diabeticorum.

Нарешті акантоз цей стан шкіри, яке викликає темні поразок, таких як темно-коричневі або чорні, з’являються на шкірі. Цей тип шкіри стан, як правило, найбільш часто зустрічається у людей афроамериканець або іспаномовних тлі.

Якщо у Вас виникло будь-яке з перерахованих вище умов шкіри це завжди краще проконсультуватися з вашим лікарем або дерматологом.

Поради по догляду за шкірою

Якщо ви страждаєте від діабету, є деякі речі, які ви можете спробувати, щоб ефективно доглядати за шкірою. Вони включають в себе пральні з м’яким милом. М’яке мило багато м’який на шкірі, на відміну від звичайного мила, які насправді позбавити шкіру її природної вологи. Завжди переконайтеся, що ви промити милом геть повністю, а також висушити себе дійсно добре також. Це особливо важливо, щоб висушити все тих областях, де вода має тенденцію приховувати. До таких місць відносяться між пальцями, під пахвами і між ногами.

Інша річ, щоб зробити, щоб зберегти шкіру вологою є регулярне зволоження. Завжди використовуйте крем або лосьйон після того як ви прийняли ванну або душ, і повторно, щонайменше двічі на день. Пити багато води допомагає тримати своє тіло гідратованих і бавовняну білизну допомагає, щоб увібрати вологу, а не тримати його проти тіла.

Загалом, якщо ви помічаєте нічого дивного на шкіру, завжди консультуйтеся з дерматологом або лікарем. Вони зможуть призначити вам конкретні процедури і дати вам пораду, як зберегти шкіру у хорошому стані. Таким чином, у той час як діабет впливає на шкіру, шкірних захворювань може бути попереджено і обробляли при необхідності.