Як виглядати на все з великим природним косметичні процедури

Ринок косметичних процедур в одних тільки Сполучених Штатах виплачує понад 50 мільярдів доларів на рік. Велика частина цих 50 мільярдів доларів на продажах, на жаль лежить з продуктами, які не роблять нічого хорошого або віддалено здоровим для вас і вашої шкіри. Просто зупинитися на мить і подумати про всі грошей і часу ви витратили б, або я повинен сказати, ви б заощадити, якщо ви почали використовувати природні методи лікування, які вже знаходяться на полицях сьогодні.

Ви не тільки сприяє більш популярним резервування випробувань на тваринах, ви також усуваючи ризик застосування небезпечних хімічних речовин у вашому тілі. Ця стаття покаже вам тільки пару простих, але потужних природних косметичних процедур, які недорогі і дуже ефективні. Давайте тріщин.

Чи знаєте ви це чи ні, є достатньо їжі, яка є інгредієнтом у всіх природних органічних косметичних процедур, доступних на ринку сьогодні. Цей фрукт банан. Крім того, маючи багато калію, вітамінів і мінералів, але і робить для дивовижний генератор вологи для вашої шкіри, а також волосся. Для використання банана правильно, ви повинні розбити його першим, а потім ніжно руб на експлуатованої території на обличчі і шкірі голови. Деякі професійні фахівці з догляду за шкірою також згодні один з одним, що це добре, щоб додати трохи вівсянки до суміші для того, щоб дати цю шкіру, що додатковий блиск.

Ми дотримуємося Tropicals, так що ми загрузли в авокадо наступному. Вони дуже здорові фрукти, які містять велику кількість масла, зокрема ефірні масла, які ми всі знаємо, відіграють велику роль у зволоженні шкіри. На відміну від банана вам не доведеться поламати авокадо, але тільки очистити його і протерти шкіру на обличчі і шиї. У разі опухлих очей слід використовувати нарізані авокадо і помістити його під очима до дев’яти хвилин. Це розсіє набухання.

Останнє, але не менш важливе, хороше оливкова олія. Це всі часи класика. Це один з кращих зволожувачів руки ви можете отримати. Більшість користувачів використовують бавовняні рукавички для підвищення процедури під час сну. Таким правом, перш ніж іти спати, ви мочіть руки в оливковій олії, втирати його в шкіру і надіти білі бавовняні рукавички. Це не правило, білий, але в більшості випадків вони є. Крім того, руки він також використовується для зволоження губ та нігтів. Деякі фахівці стверджують, волосся він також зцілив посічених кінчиків. Ще один чудовий легкий трюк просто налити кілька крапель оливкової олії у ваш ванну під час прийняття ванни, щоб зволожити шкіру всього тіла. Хоча запах оливкової олії не дуже приємно, ми рекомендуємо вам змішати його разом з деякими ефірне масло.