Ліпосакція нижче талії

Ноги-стегна, стегна і навіть щиколотках-часто отруює життя дієти жінки. Проблема з жиром, який накопичився в районі ніг і тазостегнового суглоба є генетична схильність, і не реагують на фізичні вправи і дієту. Таким чином, це може бути дуже важко позбутися без допомоги. Ось деякі речі, які потрібно знати про ліпосакції нижче пояса:

1. На відміну від інших жирів, де у вас є жир і тенденція накопичувати жир в області ніг визначається генетикою. Ще одна відмінність в ногу жиру та інших областях є те, що ноги жир дуже близько до поверхні, немає глибоких скупчень жиру на ногах. Через це канюлі, що використовуються в процедурі знаходиться на більш високий ризик пошкодження нервів і кровоносних судин, які також близько до поверхні.

2. Області, в яких може бути надана допомога. Кісточки, сідниці, стегна, внутрішньої і передньої стегна, а також сторони колін може бути надана через ліпосакцію. Якщо ви зацікавлені в лікуванні конкретної області, він може бути також необхідно звернутися до іншої області, так що у вас є контури і природний вигляд.

Наприклад, якщо ви хочете розглядати зовнішню область стегна, ви також, ймовірно, буде потрібно ліпосакція сідниць, а також. Те ж саме відноситься і до внутрішньої поверхні стегон і внутрішньої частини колін. Це ті області, які труться одна об одну, коли ви йдете.

3. Чого слід уникати. Ніколи не дозволяйте використовувати хірург ліпосакцію за колінами. Боку це добре, але безпосередньо під коліном є нерви і кровоносні судини, які можуть бути легко пошкоджені під час процедури. Ви можете випробувати бажання наполягати на занадто багато за один раз.

Ноги повинні розглядатися в зонах, зокрема стегна. Ваш хірург не повинен виконувати ліпосакцію весь шлях навколо стегна в одній процедурі, тому що це призводить до надмірної набряк всієї ноги і відновлення довгий і важкий. Це також збільшує ризик утворення тромбів. Ще одне питання, якого слід уникати надмірного видалення жиру. Ваш хірург повинен бути обережним тримати кількість жиру розумного і залишити вас з природним контуром ніг.

4. Додаткові процедури. Тому що це не рекомендується робити занадто багато за один раз, ви повинні бути готові до додаткових процедур ліпосакції, щоб отримати остаточний результат ви хочете. Крім того, ви, може залишитися з обвислими шкірою Як тільки жир пішов, яка виглядає так погано, якщо не гірше, ніж жир. Стегна і сідниці ліфт може бути необхідно покласти штрихи на процедури.

Важливо пам’ятати, що ліпосакція є серйозною процедурою, яка не слід сприймати легковажно. Ви повинні увійти в нього з реалістичними очікуваннями і бути готовим до відновного періоду.

Щоб переконатися, що ваша процедура йде добре, вибрати сертифікованим пластичним хірургом, щоб виконати процедуру. Крім того, обговорити з ним ваші варіанти Що стосується техніки йде. Маючи ліпосакції нижче талії ви можете отримати готові показати свої стрункі ноги стрункішими!