Ліпосакція допоможе вам отримати краще тіло

Хто не хоче, стрункішою, більш тверді стегна? Або, може бути більш жорсткою животик? Коли дієта і фізичні вправи просто не вистачає, багато людей звертаються до ліпосакції для цього додаткові трохи допомогти в досягненні кращого тіла.

Що це за процедура?

Є кілька різних методів, використовуваних пластичних хірургів сьогодні для виконання ліпосакції. Традиційні методи, однак, в основному передбачають внесення крихітний розріз в цільовій області і вставивши невеликий вакуум, як трубка, яка називається канюлі.

Ця паличка використовується для розгону порушників жирові клітини і смоктати їх. Розріз закривається і дозволив, щоб зажити. Припухлі форма ліпосакції твердне і заморозить жирових тканинах, перш ніж порушувати їх. Навколишні кровоносні судини зберігаються, забезпечуючи більш швидке загоєння.

Як вибрати хорошого хірурга

Коли ви починаєте шукати підходящого хірурга для цієї роботи, це може бути переважною, щоб знати, з чого почати. Інтернет, очевидно, пропонує багато варіантів, але ви повинні бути дуже вимогливого при погляді на своїх сайтах. Багато повідомлення до і після фотографії своїх пацієнтів.

Приймаючи уважно подивитися на ці фотографії можуть допомогти вам визначити, яких результатів можна від кожного хірурга. Ви повинні бути обережні, тому що кожен може використовувати трохи Photoshop в ці дні для поліпшення якості зображення. Чи не засновувати своє рішення з усіх цих фотографій. Ви також повинні поглянути на сертифікати, ступеня, і стаж, що кожен лікар має у боротьбі з цією процедурою.

Можливо, найкращий спосіб знайти кваліфікованого, компетентного хірурга звернутися за рефералів від сім’ї, друзів, знайомих. Якщо інші мали хороший досвід роботи з конкретним лікарем, це, ймовірно, не дарма.

досягнення найкращих результатів

Переконавшись, що ваше результати ліпосакції є довгостроковими починається з правильного догляду під час відновлювального періоду. Вам буде запропоновано носити компресійний білизна на уражену ділянку протягом декількох тижнів після процедури, щоб допомогти шкірі контракту.

Ви також повинні зробити все можливе, щоб встати і ходити, як тільки ви в змозі запобігти утворенню тромбів і сприяє кращій циркуляції крові. Після того як ви в основному зажила, важливо для підтримки здорового способу життя з хорошим харчуванням і регулярні фізичні вправи.

Ліпосакція НЕ чудодійний засіб до шкідливих звичок; жир може повернутися до тих оброблених ділянках, якщо ви недбало. Тим не менш, з невеликим роботи з вашого боку, ця процедура може допомогти вам виглядати і відчувати себе стрункішою і впевненіше у своїй зовнішності.