Obagi Blender – Покращений освітлення шкіри продукту

Obagi Blender інша у світі відомий Obagi шкірою лінії продуктів по догляду, а також є потужним продуктом по догляду за шкірою використовують для зменшення та ремонт знебарвлення шкіри. Багато з нас страждають від руйнівних впливів сонячних променів, що часто призводить в сонячні плями, веснянки і інші дефекти шкіри. Набагато більше страждають від поточних акне, rosacia або вікові зміни кольору шкіри. Obagi Blender допоможе вам досягти бездоганної, чистої шкіри ви завжди хотіли.

що Obagi Blender?

Obagi Blender є актуальною крем складається з унікальної суміші 4% гідрохінон змішується з водою, гліцерин, молочна кислота, цетиловий спирт, і інші поширені інгредієнти для догляду за шкірою. З Obagi Blender призначений для поліпшення кольору обличчя і усунення дефектів шкіри, гідрохінон є основним активним інгредієнтом і є відмінним речовини для досягнення цієї мети. Гідрохінон був першим уповноваженим FDA в якості догляду за шкірою в 1982 році і використовується в клінічній шкірі міцність лікування ліки для освітлення пігментації в цілому. Гідрохінон працює, щоб обмежити виробництво меланіну у шкірі, який є, як він здатний прояснити плями і нерівний тон шкіри. Молочна кислота є похідним від молочних продуктів і був використаний протягом століть як готове засіб для зниження поява зморшок і тонких ліній і як зволожувач шкіри і ексфолиант.

Які переваги використання Obagi Blender?

За допомогою цього продукту в поєднанні з вашим регулярний режим догляду за шкірою і під належним контролем вашого дерматолога забезпечить приголомшливі результати з плином часу. Ось деякі з переваг використання Obagi Blender покращити свій колір обличчя.

Зменшує почервоніння та запалення, пов’язані з акне, розацеа та інших дефектів шкіри.
Стимулює утворення колагену, внаслідок чого більш гладку більш пружною поверхні шкіри.
Ремонт пошкодження сонця, фотостаріння і вікові плями.
Зменшує появу веснянок і знебарвлення,
Омолоджує тонких ліній і зморшок.
Відновлює нерівну пігментацію і коричневі плями.

нижньої Obagi Blender рядки:

Філософський підхід доктора Зейна Obagi завжди був одним із систематичних терапевтичному лікуванню, так Obagi Blender фактично є частиною Obagi Nu-Derm системи.
Тим не менш, це не значить, ви повинні використовувати його спільно з цілим списком інших продуктів. При належному догляді і керівництвом кваліфікованого професійного догляду за шкірою, ви можете придбати і почати використовувати Obagi Blender, щоб зменшити акне пов’язаних почервоніння і роздратування поряд з іншими шкірі пігментні плями і плями.