giesee тепер НД лабораторій

Що було Giesee бренд більш ранніх тепер НД лабораторії! Назва змінилася, але якість залишається колишнім.

Є незліченна безліч людей, які хочуть мати здоровий вигляд сонце шкіру. Проте, щоб мати таку шкіру, потрібно отримати впливу сонячних променів, які дають засмаглий вигляд, але і завдати шкоди шкірі.

У 1987 році, Гізела Hunter була думка засмаги шкіри без впливу сонця шкідливих променів. Ця думка народила Giesee бренд, який пропонує широкий спектр самостійного засмаги формул. Як тільки кошти для засмаги, з’являться на ринку, їх популярність росла і клієнти з готовністю прийняв їх. Назва компанії в даний час змінилася до НД Laboratories. Тим не менше, попит на продукцію не змінилися трохи.

Сьогодні Нд лабораторії є лідером на ринку у формулі засмаги промисловості. Компанія має широкий спектр лосьйони, які не тільки допомагають отримати засмаглий вигляд шкіри, але і допомагають підтримувати його. Тепер пен і лосьйонів з рулону на аплікатори, також доступні. Ви можете отримати лосьйони призначені для денного та нічного використання. Існують скраби і зволожуючі засоби, які не тільки творити чудеса для шкіри, але і допоможе зберегти засмагу на більш тривалий час.

Лосьйони, скраби, зволожуючі і доступні в різних розмірах, щоб допомогти вам вибрати той, який найкраще підходить для вашого бюджету. Є також малогабаритні пакети, які можуть бути використані в якості тестера. Якщо вони залишать вас вразив, ви можете піти далі і отримати більше пакетів. Вирушаючи у відпустку, ви можете взяти з собою одного з комплектів, які засмаги є все, що вам потрібно.

Тіло коло від НД лабораторії є прекрасним способом підготувати шкіру ідеальною засмаглий вигляд.

Назвіть це Giesee або НД лабораторії, вартість їхнього продукту бази залишається колишнім. Це все та ж стара, дозріло вино в новій пляшці.