це розкіш чи необхідність (масаж в спа заздрості Branchburg, Уоррен і East Brunswick, Нью-Джерсі

Як виходить, що стрес носити одну і виснаження стала джерелом гордості в американській культурі? Багато хто з нас не тільки спалювання свічку з обох кінців, ми теж трохи підписаний у середині. Але яку ціну ми платимо дозволяючи собі застрягти в положенні “включено”?

У спробі забезпечити доступне рішення для постійно зростаючого стресів сучасного життя, Масаж Заздрість Spa в Branchburg, Уоррен і Східно-Брансвік, Нью-Джерсі пропонують рішення з цінами, які менш напруженим для середнього гаманця.

Справді, це коефіцієнт доступності, яка привернула власника Тері Дженкінс, довічний житель Нью-Джерсі і колишній фармацевтичний Дані / служби директора з продажу, щоб відкрити СПА Масаж Заздрість в її рідному штаті.

У 2005 році вона шукала бізнесу вона могла інвестувати дюйма час відвідин сина в АМУ в Арізоні, Дженкінс був розглядатися на сесії, на одному з перших місць Заздрість Масаж Спа. Мало того, що вона вражений досвідом, коли вона виявила сесії коштувати менше, ніж половина середньої швидкості, вона зателефонувала чоловікові негайно, щоб сказати йому, що вона знайшла правильний бізнес інвестувати дюйма

Протягом 18 місяців, вона і її чоловік випустив три лазні, одна в Branchburg, Уоррен і Східно-Брансвік, Нью-Джерсі. “Ми вибрали Сомерсет / Міддлсекс Округів тому що інтерес в здоров’я та фітнес сильна тут”, сказав Дженкінс, який пишається в навколишньому середовищі вона створила для її клієнтів.

У той час як середній годинний сеанс масажу може коштувати від $ 90 і $ 125 в багатьох салонах і спа, годинний сеанс масажу коштує всього $ 59 в місяць на спа-масаж Заздрість, заснований на 12-місячний членства. Вступної годинну сеанс масажу пропонується по $ 49, і вступна Підпис Мурад особи складає всього лише $ 59.

Клієнт Deborah Ryan-Pellatier, житель Bedminster, сказала, що вона працює дуже довгі години і твердо вірить в терапевтичну користь масажу. “Я йшов для масажу протягом більше 20 років, але зазвичай тільки чотири рази на рік, тому що це було дорого. Зараз за цими тарифами, я можу дозволити собі піти кожен місяць, навіть два рази на місяць, і я люблю його, “сказала вона.

Увійшовши Масаж Заздрість, ви відчуваєте себе починає розслабитися, як ви крок у заспокійливу і сприятливого навколишнього середовища оформлені в м’яких тонах і влаштувавшись в хвилях музики заспокійливим.

Кеті Каллахан, житель Бранчбург, працює в правовому управлінні і як вчитель танців на Бродвеї Зв’язаний Dance Center в Лівані. Каллахан, яка вважає себе “досить гіпер”, сказала, що вона настійно рекомендує масаж з друзями та родиною.

“Якби у мене був час, я б один раз на тиждень”, сказав Каллахан, який також бере участь у волонтерській роботі на додаток до її правової роботи. “Я можу витратити не менше трьох годин на день тільки за комп’ютер просто працює на волонтерських проектах, і я можу відчувати напругу зростання по всьому тілу. Коли я вийшов з сеансу масажу в спа-масажу Заздрість, я просто так спокійно. Всі ваші турботи, здається, просто змитися. ”

Масажист Дебора Фернандес, який працював на місці East Brunswick протягом трьох років, отримала сертифікацію в Інституті Chubb. “Я люблю свою роботу. І наші місця відмінні, “сказала вона. “У нас завжди є нові клієнти і наші клієнти повертаються дуже відкриті до використання різних механізмів ми пропонуємо.”

Фернандес сказав, що її клієнти послідовно доповнюють Spa про його професіоналізм, теплоту і відчуття serentity. “Ми використовуємо тільки найвищу якість креми, гелі і лосьйони, і у нас є великі масажні столи з підігрівом, які чудові, щоб випробувати на морозні зимові ночі”, сказав Фернандес.

Дженкінс додав: “Наші клієнти люблять те, що ми відкриті сім днів на тиждень з 8 ранку до 10 вечора, так що ми дійсно задовольнити свої графіки і потреб. І з додаванням маски для обличчя, ароматерапія і Pro полегшення болю тепла, наші телефони дзвонять від стіни! Люди, нарешті, зрозуміти, що масаж є необхідною для їх здоров’я і благополуччя. ”

На додаток до масаж, Масаж Заздрість також пропонує Мурад Здоровий догляд за обличчям шкіра, масаж гарячими каменями, ароматерапія, масажі пар та оздоровчі програми.

“Всякі люди користуються нашими оздоровчий програми”, сказав Дженкінс. “У наших місцях, ми витрачаємо годинник роботи з високих спортсменів школи, професійні спортсмени високого класу шеф-кухарів, місцеві знаменитості телебачення і професійні танцюристи. Наша мета, звичайно, щоб всі відчували себе як знаменитість “.

Масаж Заздрість Бранчбург розташований на 3150 Rt. 22W в Branchburg, Нью-Джерсі. Для отримання додаткової інформації щодо послуг, що надаються на цьому місці, за телефоном (908) 704-0404.

Масаж Заздрість East Brunswick розташований в 314 Маршрут 18 Півночі в East Brunswick, Нью-Джерсі. Для отримання додаткової інформації щодо послуг, що надаються на цьому місці, за телефоном (732) 238-4444.

Масаж Заздрість Уоррен розташований в 12 Mount Вефиль дороги в місті Уоррен, штат Нью-Джерсі. Для отримання додаткової інформації щодо послуг, що надаються на цьому місці, за телефоном (908) 412-6200.

Щоб знайти Масаж Заздрість місце поряд з вами, відвідайте www.MassageEnvy.com.