підтяжка обличчя без операції

Провисання, зморшкуватої шкіри є одним з найбільш небажаних ознак старіння. На щастя, однак, у даний час різні способи, щоб поліпшити зовнішній вигляд свого без витрати часу, грошей, і біль проходить традиційна хірургічна підтяжка обличчя. Є процедури, які, як правило, набагато менш інвазивне і залучати менше ускладнень, ніж операції. Таке лікування, однак, може дати перевагу, що вистачить на набагато більш короткі терміни. Для багатьох, хоча, вони нескінченно переважніше йти під ніж.

Є кілька нехірургіческіх процедур підтяжки обличчя на вибір. Деякі процедури менш агресивні, а деякі є більш дорогими, і кожен з них має свої переваги і ризики. Деякі з найбільш популярних процедур для поліпшення зовнішнього вигляду обличчя один полягають у наступному:

• Ботокс
Ботокс, мабуть, найпопулярніша процедура хірургії, не сьогодні (більш 5000000 Ін’єкції були виконані в одному останній рік поодинці). Ботокс включає бактерія під назвою ботулінічний токсин, введеного в області обличчя. Токсин фактично паралізує м’язи обличчя, що робить шкіру з’являються напружене. Це дає зовнішній вигляд гладкої шкіри з набагато меншим зморшок Лазерне лікування відраховується бути безпечними, так як ефекти тільки локальний і не впливають на решті частини тіла. Там можуть бути деякі побічні ефекти, хоча, наприклад, головний біль, симптоми грипу, тимчасове спад повіку, нудота, двоїння в очах, посмикування очей, косоокість, лицьова біль, почервоніння в місці ін’єкції або м’язової слабкості. Вся процедура складається з серії ін’єкцій і коштує в середньому $ 300 до $ 350 за одну сесію. Ефект ботокса триває всього чотири до шести місяців.

• Колаген і / або ін’єкції гіалуронової кислоти

Колаген є білок, який природним чином міститься на шкірі, і споживачів ін’єкційних шкіри з колагеном може повніти тканин і позбутися від тонких ліній. Колаген є білок, необхідний в мережу волокон, які підтримують шкіри, її кровоносних судин і поверхневих шарів. Це поступове зниження, як ми старіємо, з кількості колагену під шкіру, що є основною причиною зморшок, так що, споживачі ін’єкційних деякі ще в “наповнювач” допомагає згладити шкіру і зменшити поява ліній . Ін’єкції колагену коштує близько $ 350 за сеанс, в той час як гіалуронова кислота коштує в середньому $ 550.

• процедури шліфування шкіри
Такі методи, як дермабразія, хімічний пілінг, термаж і лазерне шліфування шкіри, все в зародковому стані, але хороші результати були досягнуті в певних обставинах. Дермабразія і хімічний пілінг зазвичай включають видалення зовнішніх шарів шкіри, щоб виявити більш плавною і без зморшок під шарами. Це лікування може включати деякі особи дискомфорту і хворобливості згодом.

Термаж є популярним анти-старіння лікування, який використовує тепло, щоб стимулювати відновлення зростання колагену. Він використовує технологію радіочастотної нагріватися більш глибокі, колаген багатих шарів шкіри, щоб стимулювати виробництво нового колагену.

Лазерної обробки боку, з іншого боку, використовує лазерні технології для затягування і спливати на поверхню зовнішніх шарів шкіри для зменшення зморшок. Ці процедури варіюється від $ 150 до до $ 2000 за лікування.

• креми підтяжки обличчя
Якщо ви хочете найменш інвазивні процедури, є широкий вибір кремів, які були вдосконалення і підвищення в останні кілька років .. Креми підтяжки обличчя сьогодні містять природні амінокислоти, такі як ацетил гексапептид і альфа-гідрокси кислот, які допомагають розгладжувати зморшки і тонкі лінії, і в той же час може стимулювати зростання колагену в деякій мірі. Це менше, ніж визначений, як ефективні ці креми можуть бути, тому що вони не можуть бути достатньо повно всмоктується під поверхневих шарах. Ці процедури можуть коштувати від менш ста до декількох сотень доларів, з оптимальними результатами розглядається протягом 2 до 3 місяців. Хоча на це буде потрібно час для досягнення результатів не видно, вони пропонують зручність, безпека і економічну ефективність.

Один повинен бути в курсі, що є деякі креми і лосьйони, які містять агресивні хімічні речовини, які можуть викликати запалення і почервоніння шкіри і свербіж. Найкраще купувати тільки добре відомий бренд з натуральних інгредієнтів, таких як вітаміни та антиоксиданти.