переконайтеся, що ваш домашнього відбілювання зубів комплект є, що потрібно, щоб отримати роботу done_

Багато з дому відбілювання зубів продукти на сьогоднішній день є велике значення і може допомогти дати вам білою і яскравою усмішкою ви хочете. Будьте в курсі цих кількох точках, щоб вам замовлення продуктів насправді робити цю роботу.

Хоча Є багато продуктів на ринку сьогодні, які стверджують, прокурені зуби відбілити і видалити знебарвлення, реальність така, що визначення “відбілити” може означати що завгодно, від одного відтінку, де ви можете навіть не помітити різниці до повного відбілювання зубів роблять -більше.

Ваш найефективніший домашній відбілювання комплект матиме або використовувати наступне:

Перекис карбаміду – Якщо зубної системи відбілювання не містить перекис карбаміду, ви не отримаєте бажаного результату у встановлені терміни. Пероксид карбаміду є відбілюючий агент або активний інгредієнт в найбільш ефективним гелі відбілювач.

Перекис карбаміду також поставляється в різних сильних від 10-22% з деяким як високий в нижніх 30% діапазону. Хоча вище номер, тим більш агресивними і сильніше продукту, але також збільшує ризик, пов’язаний з підвищеною чутливістю зубів і ясен знебарвленого і м’яких тканин. Хороший продукт, який також, здається, найпопулярнішим є 16% площі. Ця сила дає швидкість ми повинні побачити більш швидкі результати, але на безпечному рівні, з тим, щоб не пошкодити ясна і зуби.

Кількість гелю продукту: Саме тут багато людей стикаються з проблемами. Всі ми, природно, вважаємо, що все більше продукту, тим краще, чи не так? Однак проблема в тому, що кількість продукту може бути збільшений з використанням низки дуже дешевих наповнювачів і неактивних інгредієнтів. Це означає, що ще потрібно, щоб зробити ту ж роботу, менша кількість більш високу якість продукту. Ключ повинен купувати тільки у відомих фірм, а не просто подивитися на кількість пропонованої продукції. Більше продукту, тим менше комфорту, тримаючи рот слиз у роті при спробі використовувати досить дешеві гель для відбілювання зубів. Ік! Отримати хороший матеріал і позбавити себе від клопоту.

Відбілювач ЛОТКИ – Для будь-якого гелю на роботу, він повинен бути в контакті з вашим емалі зубів. Тютюн забарвлених зубів або жовті зуби потрібно гель продукту доторкнутися до емалі для відбілювання та видалення плям.

Moldable лотки бувають двох типів. Перший схожий на спортивні капи, де ви його злегка нагріти в гарячій воді, то укус виграв залишаючи враження ваших зубів. Це працює і є ефективним, але це не самий зручний для розміщення і утримувати в роті. Якщо ви плануєте на збереженні зубів і яскраві плями безкоштовно, ви повинні розглянути другий тип відбілювання лоток.

Цей лоток на замовлення відбілювання зубів лоток виготовлений із враження від вашого рота зуботехнічної лабораторії. Більш висока якість відбілювання зубів комплекти забезпечують матеріальну та інструкції, щоб зробити форму Ваших зубів подібно до того, як стоматолог може при створенні корони. Враження потім відправляється в лабораторію, де вони роблять звичай встановлений відбілювання лоток зі зручного матеріалу. Не турбуйтеся, тому що ви не можуть зіпсувати його. Цей процес займає ще один крок з зуботехнічної лабораторії беруть участь, але очікування варто зусиль.

Зрештою, єдиний спосіб бути абсолютно впевненим, що ви отримаєте самі білі зуби можливим є використання високоякісної продукції.