жіночий епіляція підборіддя 7 варіантів

Економічний і простий спосіб видалення волосся жіночий підборіддя відчайдушно попитом серед багатьох жінок, враховуючи, як самосвідомістю вони думають про волосся на обличчі і особливо небажаного волосся на або під підборіддям.

У цій статті дається огляд основних варіантів, доступних для жінок видалення волосся на підборідді належать особи, постійно, що відпускаються за рецептом, без рецепта, і домашні методи.

Варіант 1

Електроліз є єдиним методом видалення волосся, який має повний консенсус перевірки того, що це дійсно постійний метод – якщо, звичайно, вона виконана правильно професійним практиком.

Електроліз може бути дорогим хоча витрати, звичайно, будуть значно скорочені для жінок видалення волосся підборіддя вид на невелику площу і меншу кількість волосяних фолікулів, які необхідно лікувати. Кожен волосяний фолікул уваги індивідуальні потреби і залежно від суми зростання, процедура може зайняти від 2 до 12 годин, з витратами в межах від $ 25 до $ 100 на годину.

Варіант 2

Лазерна епіляція є дуже популярною і набагато дешевше, ніж електроліз. Важливо мати повне консультації з кваліфікованим фахівцем і навіть мають тестову область зроблено на частину тіла не такі помітні. Кожна людина відрізняється, коли мова йде про тип шкіри, структура волосся, колір і т.д., і всі ці змінні можуть мати вплив на як успішна процедура буде.

Тим не менш, лазерна епіляція жіночий підборіддя може бути економічною і довговічною. Як і багато волосяні фолікули обробляються відразу області підборіддя може бути завершений всього за 2 до 3 хвилин. Повторні сеанси необхідно, щоб охопити все волосся, як волосся на різних стадіях росту в будь-який даний момент часу. Ціни можуть змінюватись в широких межах так що вам потрібно проконсультуватися з місцевою клініці.

Чин волосся може бути досить грубо, тим більше, що жінки стають старше. Є деякі жінки підборіддя методів видалення волосся, які можна зробити в домашніх умовах, хоча необхідно проявляти обережність, щоб не дратувати волосяні фолікули на цій самій видимої частини обличчя.

Варіант 3

Засоби для видалення волосся сильні хімічні речовини, які розчиняють волосся. Якщо Ви зважилися на цей варіант тесту невелику площу на іншій частині тіла, які не так помітні і подивитися, як ваша шкіра реагує. Дотримуйтесь терміни дуже акуратно, щоб не залишати препарат на шкірі довше, ніж це абсолютно необхідно, щоб уникнути пошкодження шкіри.

Варіант 4

Для небагатьох безпритульні волосся на підборідді, вищипування є хорошим варіантом. Інвестувати в якість пінцетом, виконати процедуру при хорошому освітленні, бажано з збільшувальним дзеркалом і витягніть прямі волосся в напрямку зростання.

Варіант 5

Зростаюча, мабуть, найпопулярніший метод видалення волосся жіночий підборіддя. Це недорого і в ці дні, багато препаратів мають Зростаюча додаткові інгредієнти, щоб заспокоїти шкіру. Зрештою, волосяний фолікул пов’язаний на знак протесту навіть трохи, коли волосся вирвав враховуючи нервових закінчень, які страждають.

Натискання області з пальцями відразу після потягнувши прибуваючої смуги дозволить звести до мінімуму дискомфорт, і якщо ви прямуєте шляхом тертя кубик льоду по області, відновлення відбувається набагато швидше.

Два інших варіанти, якщо ви використовуєте воском або вищипування вилучення потрапили за волоссям підборіддя.

Варіант 6

Vaniqa це рецепт крему, який зменшує ріст волосся у жінок. Просто нанесіть його два рази на день, і багато жінок бачать значне зниження росту волосся приблизно через 2 місяці. Це робить воском і вищипування набагато простіше, так як кількість волосся зменшується, і часто волосся, який робить виростити тонше.

Вам потрібно звернутися до лікаря, щоб отримати рецепт. Побічні ефекти мінімальні, в основному роздратування шкіри, яке проходить.

Примітка: Vaniqa тільки для жінок і дівчаток у віці старше 12.

Варіант 7

Кало є без рецепта сповільнювач росту волосся, яка була на ринку близько 3 років до Vaniqa вийшов у 2000 році. Вона поставляється в лосьйон, який ідеально підходить для області обличчя. Просто втирайте його в шкіру після сеансу епіляції, приблизно в 3 рази, через кожні 15 хвилин, і ось саме, поки в наступний раз вам доведеться виконувати жінок видалення волосся підборіддя.

Про 10-15%-ве зниження росту волосся буде видно після кожної сесії, поки більша частина волосся не перестає рости назад.

Примітка: Кало може безпечно використовуватися для чоловіків і жінок і навіть дітей.

В обох Vaniqa Кало і результати різняться. У разі Vaniqa, трохи більше половини жінок, які використовували його в клінічних випробуваннях помітили зниження росту волосся. З Кало, компанія, яка робить його, Нісіма International, не дає без питань повернення грошей для будь-якої жінки, які не задоволені результатами.

Ну і на закінчення, коли справа доходить до жінок видалення волосся підборіддя, є кілька варіантів. Виберете ви постійне або тимчасове рішення, таких як електроліз або лазерна епіляція?

З ви б вважали за краще провести процедуру самостійно в домашніх умовах раз на кілька тижнів? Залежно від вашого типу шкіри, текстура і колір волосся, ви можете експериментувати з вище опцій і прибути в саме зручне рішення.