живуть у страху іншого панічних атак

Панічні атаки можуть вразити будь-якої людини, від будь-яких сферах життя. Ви не повинні мати панічні атаки, будучи підлітком, щоб мати їх, коли ви старше. Ви навіть можете бути вражені вашої першої панічної атаки у віці 45! Це може бути дуже тривожним і замішання, особливо для тих, хто ніколи відчував себе повністю в контроль над собою до цього моменту.

У деяких випадках людина може не розуміти, що вони страждають від панічних атак. Ось контрольний список для вас, щоб прочитати встановити, чи є ви дійсно відчули напад паніки:

Відчуваючи себе від дихання, не в змозі заповнити легкі достатньо повітря, дихання дуже швидко, або навіть, як ніби ви задухи?

Ви відчували, дуже жарко, і були, можливо, пітливість, хоча це, можливо, був холодний піт?

Чи була ваша голова стукати і ваше серце перегонах? Можливо, ви навіть був дзвін у вухах, а також погіршення зору?

Ви відчували запаморочення і нудоту, і повністю відключений від світу навколо вас?

Ось деякі з фізичних симптомів ви, можливо, зазнали, хоча більшість хворих погодилися б, що емоційні наслідки паніки набагато гірше. У супроводі цих симптомів, ви, можливо, навіть вважають, що ви відчуваєте серцевий напад! Деякі хворі навіть вважають, що вони насправді помре, або в буквальному сенсі зійшли з розуму. Як ви відчуваєте паніки ви будете відчувати себе абсолютно безпорадним і безсилим, і подолати з переважною почуттям жаху. Це лише деякі з симптомів, хоча сам досвід набагато більш яскравими і страшними, і сильно відрізняється від людини до людини.

Після того як ви випробували це страхітливе враження, ви, безсумнівно, буде травмований. Ви будете жити в постійному страху, що ще один напад буде підкрастися до вас, і внутрішні охоронець ваше тіло буде працювати відчайдушно, щоб тримати вас від такої ж ситуації. Може бути, ви були в торговому центрі, коли у Вас був свій панічна атака? Тепер Вам буквально фізично не в змозі змусити себе повернутися в торговий центр. Ваш логічний розум буде говорити вам “перестають бути смішними” і “торговий потрібно робити”, але ваше тіло буде мати лякаючі фізична реакція на ідею повернення там!

Це проблема, що багато страждають панічна атака буде досвід. Вони знайдуть собі ходити по яєчній шкаралупі після панічної атаки. Будь-яке місце, або обставина, яка нагадує їм про їх страшний досвід буде змусити їх повірити, що вони збираються, щоб мати інший паніки. Страждаючі буду навіть намагатися уникати дій, які збільшать частоту серцевих скорочень, тому що вони побоюються, що це викличе перші моменти їх панічна атака, коли їх серце забилося безконтрольно.

Природно, це викличе серйозні незручності в житті людини. Ви не можете уникнути торгових центрів, залів засідань, автомобілі чи будь-яке інше місце, де ви відчуваєте, що ви можете випробувати напад паніки знову. Живуть у постійному страху вичерпує, і в кінцевому підсумку хворий може впадати в депресію, і інших форм тривожних розладів. Вкрай важливо, що, як тільки ви випробували напад паніки, ви шукати потрібну допомогу. Це буде першим кроком у боротьбі з страх, що ви опинитеся живемо