губи охорони здоров’я на лікування потріскані губи і герпес

Небагато жінок ігнорують свої губи-санітарних потреб. Справді, 64 відсотків жінок використовувати бальзам для губ, щоб захистити або запобігти потріскані губи, яка насправді зневоднення губ.

Більшість жінок знають, наскільки краще помада виглядає в застосуванні до м’якої, гладкою і зволоженою губи. Проте, одним з найбільших розчарувань жінок призводять з посиланням на бальзами для губ є постійна потреба в повторних для того, щоб зберегти свої губи зволоженими, згідно з дослідженням Johnson & Johnson.

потріскані губи

Перше правило полягає в тому, щоб уникнути губи кондиціонери, які на основі воску. Фахівці рекомендують використовувати кондиціонер для губ збагачений натуральними вівсянка, інгредієнт відомо, заспокоює і захищає шкіру, а також запобігти сухість, потріскані губи. Препарат повинен також мати SPF щонайменше 15, щоб запобігти пошкодженню сонця. Догляд за шкірою лідером галузі працювала з кращими вченими, щоб включити всі ці важливі елементи в інноваційний продукт-необхідну вологу губ бальзам з SPF 15. Ексклюзивна суміш природного засоби догляду за шкірою, включаючи масло жожоба і масло ши, залишає відчуття губи зволоженими і здоровими довгий час після застосування.

болю губи

Вважається, що 80 відсотків населення несе в собі вірус герпесу, і одна третина з тих, які страждають досвід повторюваними спалахами герпесу, також відомий як лихоманка пухирі.

Різні чинники можуть сприяти цьому вірусно стану, пов’язаного в тому числі понад впливу УФ-випромінювання, хвороба, лихоманка, менструації, фізичний або емоційний стрес, втому і деякі продукти харчування. Зазвичай зустрічається навколо області рота або губ, герпес починається з відчуття поколювання і врешті-решт перетворюється на болючий пухир.

При пошуку протиотрути для боротьби з фізичної та емоційної дискомфорт, викликаний герпес, дуже важливо для продукту стверджує, що він підтримує наукові тестування. Дерматолог-рекомендованим рішенням, такі як нові Розширений Aveeno в допомозі герпес лікування є клінічно доведено, що формула ефективно лікує холодної симптоми болю. Унікальне лікування губ містить натуральний прополіс (компонент, знайдений у вуликах) і шкіру захисним, що допомагає заспокоїти і ефективно лікувати холодної симптоми болю. Він починає працювати при контакті і може застосовуватися на будь-якій стадії холодної болить спалаху. У клінічному дослідженні, 100 відсотків учасників погодилися, що вона була ефективна в поліпшенні стану їх герпес, перешкоджаючи переміщенню вологи, забезпечуючи швидке полегшення.

Секрет красивих губ, щоб тримати їх зволоженою. Це також оберігає шкіру від тріщин.