Ліпосакція прийнятті рішення ви хороший кандидат

«Толстим» слово ніхто не любить, і ви, звичайно, не хочу бачити його на своєму тілі. Ви точно знаєте, скільки грамів жиру у всіх продуктах, які Ви їсте на серце, і ви перепробували всі дієти на планеті.

У вас є тренажери у себе вдома і ви є членом принаймні однієї тренажерний зал в районі плюс, ви зустрічаєтеся з особистим тренером один раз місяць. Ніякого білого крохмалі, ні цукру, ні алкоголь. Ви дивитеся в дзеркало і побачити жиру.

Як це можливо?

Жирові відкладення може бути важко позбутися навіть якщо ви їсте тільки здорову їжу і здійснювати подібну ти повинен. Дієта та фізичні вправи не дозволяють виявити скорочення числа областей, але ліпосакція-жироуловитель процедура, яка може. Тепер, як ви знаєте, якщо ви хороший кандидат?

Ось деякі з факторів, щоб розглянути перш, ніж переслідувати ліпосакції:

> Поточний вага-Ви у вазі ви хочете бути і у вас підтримували його протягом не менше 6 місяців? Ліпосакція не є засобом для зниження ваги. Ви повинні бути в вашої цільової вагу і важко жирові відкладення, які не відповіли на ваші зусилля втрата ваги.

> Загальний стан здоров’я-це ви в доброму здоров’ї? Обов’язково повідомте свого хірурга про яких ліків і проблеми зі здоров’ям, які можуть викликати ускладнення під час процедури.

Антикоагулянти і НПЗП є одними з препаратів, які протипоказані для ліпосакції. Маючи повну фізичну обробку, до процедури також можете зловити будь невідомі умови, які також можуть вплинути на ваші процедури.

> Очікування-Якщо ви вважаєте, що наявність цієї процедури перетворить вас на супермодель, то ви не є хорошим кандидатом. Нереальні очікування свинцю незадоволеності.

Тепер ви можете мати ефективні результати від ліпосакції, але це не є заміною дієти і фізичних вправ. Що він може зробити для вас зробити ваш одяг підходять краще або дати вам більш Гладка форма. Ви не впаде кілька розмірів ніч.

> Стиль життя-Так, молекули жиру будуть безповоротно видалені, а нові завжди можете заселенню Щоб бути відмінним кандидатом для ліпосакції, ви повинні бути готові, щоб зробити зміну способу життя. Ви зробили всю важку роботу, і втратив вагу і витратив гроші на липу, щоб уточнити результати, тепер ви повинні підтримувати його.

Якщо повернутися до всі шкідливі звички, які призвели до вашої трансформації, нові жирові клітини заповнять прогалини, і ви маєте рацію туди, звідки почав. Весь свій час і гроші-на вітер. Внесіть зміни і дотримуйтеся його.

> Ваша шкіра еластичність шкіри, що дозволяє йому вистачати назад до своєї первісної форми. Якщо у вас поганий еластичності шкіри, ліпосакція може створити зморшкуватою або отвисшие погляд тільки жир відсмоктується. Часто, ліпосакція використовується в поєднанні з живота або ліфт для боротьби з цією проблемою.

Якщо ви замислюєтеся про ліпосакції, вибрати правильний пластичного хірурга. Переконайтеся, що він є сертифікованим і ліцензію на виконання процедури. Є ризики, і ви хочете досвідченим хірургом в заряду.

Під час консультацій, чітко уявляти, що ви очікуєте, і ви хочете подивитися. Хороший хірург покаже, чи зможуть ваші очікування реалістичні і скажу вам, що він дійсно може зробити для вас.