масивна втрата ваги хірургії інформації

Успішно боровся ожиріння, ці люди в даний час стикаються з новою проблемою надмірної-і висить складками шкіри живота, рук, стегон, грудей і обличчі. Думаючи, що, як тільки вони втрачають свій масивний вага, який вони будуть привабливими знову ж, чоловіки і жінки розчаровані і засмучені непривабливі складки шкіри, які покривають їх пах як фартух, повісити свої руки, як крила кажана, і ворушить від їхніх ніг при спробі пробіжку. Він також створює проблеми для особистої гігієни.

Ця проблема привела до розвитку нових способів контурів тіла, розроблений спеціально для після різкої втрати ваги. У 2005 році 68 000 чоловіків і жінок пройшли контурів тіла після різкої втрати ваги.

Після втрати ваги, майже всі пацієнти стикаються з численними проблемними областями, які вимагають декількох операцій. Перед операцією, здоров’я пацієнта повинна бути оптимізована, так як багато розвивається анемія або дефіцит вітамінів після хірургії ожиріння. Далі, послідовність кілька операцій необхідно мудро розроблятися за допомогою досвідченого пластичного хірурга, який спеціалізується на контурів тіла після різкої втрати ваги.

Найбільш поширеними після баріатричних контурів тіла хірургії є підтяжка живота або абдомінопластика. Це не стандартні складки живота, але досить обширній або “високої напруги” Пластика живота розроблені також підняти провисання стегна; при затягуванні вільні м’язів черевної стінки. Більш докладний форма цього живота, це викликати тіло підйому або пояса ліпектомія який видаляє надлишок шкіри черевної рази, так само як і з задньої, що призводить до більшої підйомної сили провисання сідниць і стегон. Panniculectomy є більш конкретною формою живота обрана для тих, з дуже великими, важкими, і висить черевної купчастих.

Часто, ожиріння призводить до надмірного розтягування і ослаблення черевної стінки, яка виробляє вентральна грижа. Цей та інші види гриж також можуть бути виправлені під час живота або ліфтинг тіла. Другий найбільш поширеною процедурою контурів тіла після різкої втрати ваги підтяжка грудей або операції по зменшенню грудей. Ці процедури не обмежуються жінками, оскільки чоловіки також розробити висить грудей / грудей складки після втрати ваги. У жінок у формі перевернутої букви Т або Anchor Мастопексія використовується. Часто грудні імплантати додають для поповнення втрачений об’єм грудей. Ця процедура іноді в поєднанні з верхнім тіло підйому, який видаляє надлишкові складки шкіри верхньої частини тулуба, яка простягається у верхній частині спини. Операції по зменшенню грудей після різкої втрати ваги у чоловіків має різні цілі і дизайну. Його метою є створення плоских і чоловічих грудей.

Третя найбільш поширена операція контурів тіла після різкої втрати ваги є Брахіопластіка. Брахіопластіка або руку Tuck висить видаляє надлишок шкіри верхніх зброї. У розширеній формі, він також видаляє надлишкові шкірні складки зовнішнього грудей і пахвову западину або під пахвою. Четвертим найпоширенішим після баріатричних процедури пластичної хірургії Підтяжка стегон. Стегна Ліфти рішення надлишок складки шкіри внутрішньої чи медіальної стегна, що зовнішній або бічний стегна, або всього стегна. Це може бути досить великою, що проходить уздовж всієї довжини стегон і ніг.

Нарешті, найменше спільне пластичної операції виконуються в результаті різкої втрати ваги є реконструкцією. Це пов’язано з тим, що люди отримують порівняно набагато менше ваги в обличчя, чим їх тіла. Таким чином, після різкої втрати ваги є відносно менш в’ялою шкіри обличчя, як це було б на інших ділянках тіла. Ніколи не менше, пацієнти можуть зіткнутися, висить шиї складки, щоки, і щоки після втрати ваги. Різні процедури для обличчя косметичні операції в тому числі підтяжка шиї, підтяжка обличчя, Mid-підтяжка обличчя, або підтяжка чола може вирішити проблеми, пов’язані з в’ялої шкіри обличчя.

При плануванні процедур контурів тіла після різкої втрати ваги особлива увага повинна бути приділена безпеці для оптимізації та мінімізації можливих ускладнень для цих видів процедур, які є досить тривалий, складний, і виконуються на пацієнтів, які можуть мати інші пов’язані з ними фактори ризику, такі як апное сну , ожиріння, цукровий діабет, хвороби серця, венозної недостатності, недостатність харчування, і т.д. Таким чином, ці пацієнти повинні перебувати під медичним оптимізовані і очищається терапевт, пульмонолог, кардіолог або до операції. Крім того, операції об’єкта повинні бути обладнані і укомплектовані для надання спеціалізованої допомоги у зв’язку з операціями, а також забезпечити розширення післяопераційний моніторинг допомоги.