з бридкого каченяти на лебедя

Сказати, що там були неймовірні досягнення в області медицини за останні п’ятдесят років є неповнолітнім применшенням. Поле виборні косметичної хірургії також бачив дивовижні досягнення.

Коли мова йде про косметичної операції, багато людей фотографій речі, такі як грудні імплантати, ніс робочих місць і, ну, грудні імплантати. По правді кажучи, поле має більше запропонувати. Ось приклади.

1. Створення подвійного верхню повіку, іноді звані азіатські процедури оком, була однією з найпопулярніших процедур серед азіатських жінок в Азії та Америці.

2. Родимка видалення стає все більш поширеним з кожним роком. Здатність видаляти такі марки стали доступні тільки в 1990-х з досягненнями в галузі лазерної хірургії.

3. Красиві ноги однієї з добре визначений литкових м’язів. Якщо ви намагалися визначити ваш і не може, ви можете отримати імплантати литкового м’яза, щоб досягти мети.

4. Збільшення грудей, безсумнівно, часто шукали процедури. Ну, силіконові імплантати повернулися. Ризик, пов’язаний з ними як і раніше сумнівні, так що сольові імплантати може бути інший варіант.

5. Коли люди думають про ліпосакції, вони звичайно думають про талії. Ліпосакція сідниць, однак, також доступні і дуже популярні.

6. Целюліт може бути дуже обтяжуючою. Ті ямочки жиру просто непривабливий. Незалежно від того, частина вашого тіла страждає від них, є косметична процедура для їх вирішення.

7. Гравітація це прекрасна річ, оскільки вона тримає нас на землі, але не так, коли справа доходить до грудей. З часом, він може набути чинності. Хірургії Підтяжка грудей виконує завдання набирає трохи висоти і повернення речі в нормальне русло.

8. Життя з непривабливими шрам може зробити вас сам свідомі. Косметична хірургія пройшла довгий шлях у цьому відношенні. Практично будь шрам може бути переглянута і часто повністю видалено.

9. Коли ви дивитеся на ваш профіль в дзеркало, ви бачите красиво форми сідниць або прямовисній скелі? Якщо це чисто, ви можете розглянути сідниць імплантатами.

10. Насосні заліза весь день шляху, щоб отримати ідеальний грудей для чоловіків. Звичайно, у кого є час і енергію? Косметична хірургія ярлик імплантати грудей для чоловіків. Вони поширені і з твердого силікону.

Більш кілька критики назвали косметичних поліпшень як форма марнославства. Це не так. Вони є однією з форм психології. Чому? Тому що вони все про те, ви відчували себе більш комфортно з самим собою.