боротьби зі старінням з вітамінами та позабіржовому продуктів

Дослідники в пошуках джерела молодості постійно повертаються до одного факту: ви, що ви їсте. Що ви їсте має великий вплив не тільки на ваше здоров’я, але і на вашому житті.

Старіння, що відбувається всередині вашого тіла має набагато серйозніші наслідки, ніж кілька зморшки і сиве волосся, які, здається, спливають протягом ночі. Шелдон Хендлер, MD, Ph.D. говорить, що велика частина внутрішніх пошкоджень, які накопичуються протягом усього життя, і захворювання, які йдуть з ним, може бути пов’язано з бешкетним молекул усередині нас званих “вільних радикалів”.

Вільні радикали створюються під час нормального процесу метаболізму, клітини виробляють нестабільні молекули кисню, які ушкоджують клітини. Оскільки ми стаємо старше людське тіло виробляє все більше і більше цих вільних радикалів.

Ці вільні радикали являють собою молекули, які мають неспарених електронів, що, здається, найбільш легко прикріпити до електронів в молекули жиру. Безкоштовний атаки радикалів на клітини можуть вбити або серйозно пошкодити їх, роблячи їх вразливими до хвороб, зазвичай пов’язаних з процесом старіння.

Останні дослідження показують, що вільні радикали відіграють центральну роль практично у всіх вікових захворювань, таких як атеросклероз, хвороба Паркінсона і хвороба Альцгеймера.

Мозок є хорошим місцем для вивчення переваг антиоксидантів, говорить Пола бікфордів, к.т.н. дослідник в Університеті Південної Флориди Центр Відмінно підходить для старіння мозку і ремонт. Мозок має один з найвищих відсотків жирів будь-якого органу в тілі людини, і це в наших жирів, що вільні радикали завдають велику частину їх пошкодження.

Оскільки більше 40 відсотків від загального числа калорій в типової американської дієті відбувається від жиру не важко зрозуміти, як ми могли б потрапила велика кількість шкідливих вільних радикалів.

Речовини, звані антиоксидантами можуть нейтралізувати вільні радикали, поєднуючи вгору або зв’язування з вільними радикалами, перешкоджаючи таким чином вибори їх від пошкодження клітин в організмі людини.

Загальні Вітаміни і на позабіржовому продукти можуть допомогти зі старінням, таких як вітамін А, вітаміни групи В, вітамін Е, селен, бета-каротин, лікопін, L-глутатіон, вітамін D, зелений чай, і антиоксидант.

Вітамін С, Е і деякі форми вітаміну А і мінеральних селен, як відомо, антиоксиданти, які допомагають захистити організм від цих вільних радикалів.

Вітамін А накопичується в печінці і жирових клітинах організму людини і може досягати токсичного рівня. Не приймайте більше, ніж рекомендована доза вітаміну А.

До однієї третини літніх людей не можуть засвоювати вітамін В з їжі. Вітамін B необхідна для формування червоних кров’яних тілець і тримати нерви здорові.

Мінеральний селен було пов’язано зі значним зниженням числа випадків легкого, товстої кишки і раку передміхурової залози. Добрими джерелами є риба, спаржа, бразильських горіхів, м’яса, птиці та хліб.

Бета-каротин допомагає захистити вітамін С від окислення, що дозволяє йому виступати на оптимальну ефективність. Симптоми дефіциту бета каротин включають біль, сухі тьмяне волосся, суха шкіра і потовщені лускатої шкіри на долонях і підошвах ніг.

Лікопін є дуже потужним у нейтралізації вільних радикалів, як L-gultathione. Ультра антиоксидант дозволяє клітинам виконувати більш ефективно з меншою кількістю кисню, забезпечуючи достатню кількість кисню, які будуть використовуватися для клітин і органів, які конкретно це необхідно.

Вітамін D виробляється в шкірі після прямого впливу сонячних променів. Багато досліджень показують, що вітамін D зменшує виробництво у літніх людей і у тих, хто з дому. Вітамін D необхідний організму засвоювати кальцій, що робить ваші кістки сильними і допомагає запобігти фактур.

Зелений чай містить антиоксиданти, які можуть захистити від хвороб серця, деяких видів раку і пошкодження шкіри.

Природні антиоксиданти в достатку фрукти і овочі, такі як, яблука, чорниця, брокколі, вишня, журавлина, виноград, шпинат, і спіруліна синьо-зелених водоростей.

2006 стаття в журналі Американської медичної асоціації припустили, що періодично обмежувати наших калорій до всього лише 890 калорій в день, або посту, призвела до зниження рівня інсуліну і температури тіла, ще два біомаркерів довголіття. Обмеження калорій допомагає усунути вільні радикали, спалюючи більше калорій, ніж ви візьмете в тим самим зменшуючи кількість жиру зберігається в людському тілі.

Пропуск їжі тут і там з еволюційної точки зору було б корисно. Тіло людини звикли ходити днів без їжі нічого, але сьогодні у нас є постійний доступ до їжі, і ми беремо в калорії протягом усього дня.

Завжди консультуйтеся з лікарем перед використанням цієї інформації.

Дана стаття є живильним характер і не повинна розглядатися як медична рада.