ВПС – випрямлячі для волосся, які почали революцію перукарень

З 2001 року ВПС Випрямлячі (спочатку відомий як Good Day волосся) пройшла шлях від маленької слабкий бренд в міжнародне явище, що стає сильнішою з року в рік! Вони також показаний в 2005 Sunday Times Fast Track “найбільш швидкозростаючою компанією” список. Причини їх успіху простий – у них є відмінний продукт, що конкуренти не можуть збігатися.

Ghd була заснована в 2001 році Мартіном Пенні, південнокорейський зробив ВПС Випрямлячі волосся були першими там добрі і керамічні пластини технології, яка була набагато краще, ніж металевих пластин. Надмірне використання металевих пластин може викликати січеться волосся і залишити волосся крихкими і зламаних, які ставлять людей від їх використання. Керамічної технології використовуються пластини GHD випрямляч волосся були наслідують і копіюють інші, але вони не можуть отримати це право і так само, як док, у них є впізнаваність бренду, щоб підтримати це.

GHD пишаються своєю благодійною діяльністю і у вересні кожного року запустити високо обмеженим тиражем рожевий випрямлячі волосся. У цьому році є Життя в рожевому кольорі ВПС, який не тільки може похвалитися всі рожеві корпусу, але також включає в себе рожеві керамічні пластини. £ 10 з кожного продажу цих стилів праски йде безпосередньо до GHDs вибрали ‘Прорив раку молочної залози “благодійність і більше 1,1 млн. фунтів стерлінгів вже був піднятий у Великобританії за це гідну справу. ВПС також салон єдиного продукту, а це означає, що вони не можуть бути знайдені у високій магазин вулиці. Однак це, схоже, змінюється, як все більше і більше, чи не салон належить сайтах тепер продають їх в Інтернеті.

Їх реклама телебачення миттєво впізнаваний, і вони також спонсорував 2004 Channel 4 шоу “Салон”, яка брала участь у створенні брендів мейнстріму. Спочатку набирає культ, ВПС похвалитися вентиляторів знаменитості як відомі, як Мадонна, Кемерон Діаз, Гвінет Пелтроу і Вікторія Бекхем, щоб назвати тільки деякі з них. Вони постраждали деякі протиріччя з там оголошення з боку релігійних груп, тому що вони часто використовують релігійну звучні слова і конотації, такі як “Ти повинен” та інші. Як багато інших випрямлячі для волосся виробники можуть похвалитися більш ніж 300 вдячність суспільства створені шанувальників на Facebook – Як ВПС експерт.

Оскільки популярність GHD випрямляч волосся збільшилася в останні роки, так як кількість підроблених GHD сайтів, які стверджують, що продажі справжньої GHD волосся стайлер. Важливо, що ви купуєте якісний, достовірної та GHD стайлер затвердженим тому, що виробники підроблених GHD випрямляч волосся використовувати бідних, низька якість градієнтних матеріалів для розробки своїх стайлер. Це, у свою чергу, збільшує ризик пошкодження волосся, пошкоджуючи поверхні, які ви можете залишити підроблених GHD випрямляч на, і неминуче гублять вашу випрямлячі повністю. Крім того, ці випрямлячі для волосся, також було встановлено, що небезпечно і, як відомо, вибухнути або спалахнути. Ці веб-сайт і спробувати зробити там офіційні сайти виглядають, за допомогою ВПС логотипи, слогани затвердженої продавців, ВПС картинки, кольору і навіть слово ВПС в доменному імені.