історія і як ботокс Ботокс працює

Що робить людину красивою? Що визначає красу? Як далеко суспільства готові піти, щоб змусити людину виглядати “красиво?” Здається таблоїди в основному зосереджені на зовнішності, краси та моди в сучасному суспільстві. Це не тільки питання про те, хто є хто або що вони роблять більше.

Одним з основних напрямків є, як виглядають люди. Коли Америка була названа як “жирний” нацією в світі, більшість американців перейшли до життя здоровий спосіб життя. Вони змінили звички харчування, почали робити свідомі зусилля, щоб тренуватися, і також хочуть медицині і лікарям для більш швидкого виправлення для їх “проблемні зони”, що фізичні вправи не може виправити.

За допомогою цього нового менталітету, прийшли бажання виглядати краще на вулиці, а також відчувати себе здоровим на внутрішній стороні. З медичних досліджень на підйомі для знаходження “чудо” наркотиків, щоб повернути назад ефекти часу, суспільства прийняли новий нехірургіческіх процедур та переваги ботулінічного токсину, або ботокс.

За допомогою всього лише невеликі ін’єкції ви можете зробити тонкі лінії навколо очей, рота і лоба практично зникають. З суспільством стає сам свідомий про добре виглядати, Ботокс став головним кандидатом на швидке рішення, яке легко вводити, і має дуже мало побічних ефектів. Проте, слід проявляти обережність, як і будь-які ліки, перш ніж бігти до лікаря для дози ботокса.

Історія Ботокс Ботокс і як працює

Clostridium ботулізму є бактерій, з яких ми отримуємо наші скорочено ботокс ім’я. Німецький лікар і поет Юстина Кернера перший визнав, що цей токсин може бути можливим кандидатом у терапевтичних цілях, назвавши його “ковбаси отрута”. У 1870 році Мюллер (інший німецький лікар) претендували на назву ботулізму. Потім в 1895 Е. Ван Ermengem був першим, щоб ізолювати бактерії, і в 1944 році Едвард Schantz культурного Clostridium ботулінічного та ізольовані токсину. І, нарешті, в 1949 році, група Burgen виявила, що блоки ботулінічного токсину нервово-м’язової передачі. Дивно в 1950 токсин був використаний експериментально в якості медичного косметичне лікування на політиків, один з яких, кажуть, актор і один з наших президентів Сполучених Штатів, Рональд Рейган.

Ботокс виробництва Allergan Інк Каліфорнії в Ірвіні, глобальна фармацевтична компанія, яка спеціалізується на нейромодулятора, догляду за очима та шкірою. Згідно Allergan Інк, це сильна отрута створений викликаної бактерією Clostridium ботулінічного. Це, можливо, саме токсична речовина відомо смертельною дозою близько 100 г, яка може вбити кожної людини на Землі! Спори цього токсину зустрічаються в природі і можуть бути знайдені практично у всіх грунту на землі. Не можна було б думати, що такий отрута існує в природі і що це може бути так небезпечно. Тривожна частина є те, що все навколо нас весь час.

Цей токсин впливає на нервові імпульси і послаблює або паралізує нерви, які можуть привести м’язи скорочуватися аномально близько чотирьох до шести місяців. Навіть якщо результати не останніх років, але місяців, вони настільки драматичний, що це коштує часу і грошей, щоб отримати процедуру проводити регулярно. Ботулінічний токсин, який використовується у медичній практиці очищається тому він не буде викликати ботулізм, який може відбутися, якщо продукти не збереглися або коробиться належним чином, а потім споживається. Відповідно до “Вакцина тижня”, було виявлено, що токсин може бути вдиханні.

Експерименти показують, що це можливо, і що форма вакцини була створена для надання допомоги в запобіганні такий випадок.

До 1973 року Alan B Скотт, доктор медичних наук, Сміт-Kettlewell очей науково-дослідний інститут використовував ботулінічного токсину типу А (БТ-А) в експериментах на мавпах, а в 1980 році він офіційно використовується BTX-A в перший раз у людей для лікування косоокості. У грудні 1989 BTX-A (Ботокс) був офіційно схвалений FDA і ін’єкції були дані EMG (ЕМГ), яка знаходить гірші площі м’язи, яка скорочується і є найбільш точним способом введення ліків.