як застосувати макіяж очей

Косметика повинна підкреслювати красу і підкреслити ваші кращі риси, не став маску, для якої приховувати. Це очі, вікна до вашого серця і характеру, які видно в першу чергу. Ваші очі створити координаційний центр для творчості, веселощів, і елегантність. Таким чином, при застосуванні макіяж очей, необхідно створити баланс і гармонію розкрити вашу справжню красу.

Застосовуючи макіяж очей може бути страшним концепції, якщо ви не оснащений правильних знань і устаткування. Як тільки ви знаєте основи, ви побачите, що застосування макіяж очей весело. Все, що вам потрібно, це правильний колір, тінь кисті, олівець для очей підкладці, бігуді вії і туш.

По-перше, це важливо знати, що ваші очі відмінне місце для початку, щоб виразити себе. Додавання квітів в очі будуть автоматично звернути увагу на них. Через це, коли ви застосовуєте тіні, вибрати кольори, які доповнять ваш тон шкіри і колір очей. Використовуйте райдужної оболонки в якості керівництва при виборі колірної схеми. Ви хочете створити поліровані елегантний вигляд.

Color Guide:

блакитні очі
Щоб підкреслити блакитні очі використовувати сірі, рожеві, рожево-ліловий, фіолетовий, помаранчевий, персиковий, золотий, або будь-яким відтінком бронзи. При виборі відтінку синього, щоб піти з очима слідувати правилу протилежності. (Якщо око темно-синій, блакитний використовувати; якщо око крижаний синій, використовувати більш темні блюз, навіть індиго.)

зелені очі
Щоб підкреслити зелені очі використовувати каштан, королівський пурпур, фіолетовий, сливовий, темно-зелений, і коричневий. Якщо райдужна оболонка темно-зелені, спробуйте використовувати темні тіні для повік, якщо райдужна оболонка блідо-зелені використовувати блідо-зелені тіні для повік.

карі очі
Щоб підкреслити зелені карі очі використовувати королівський пурпур, рожевий, фіолетовий, зелений і лісовий. Щоб зробити очі більш коричневим, використовуйте каштана.

карі очі
Щоб підкреслити карі очі використовувати мідь, бронза, шампанське, бежевий, зелений ліс, золото та інші металік. Використання відтінків зеленого доповнить карі очі.

коричнево-чорні очі
Щоб підкреслити глибокі карі очі використовувати тони, які легше і перлинно відмов більше світла. Спробуйте чисто зелений.

Секрет застосування макіяжу очей

При нанесенні макіяжу очей, пам’ятайте, що невелика кількість проходить довгий шлях. Найкраще почати застосовувати тіні легко, будівництво до бажаної інтенсивності. Так як ви можете змінити форму і зовнішній вигляд ваших очей використанні макіяжу очей, почнемо з історії брів пальцем або тінь інструмент, щоб отримати почуття для форму ваших очей. Це важливо відзначити, що ви не хочете застосувати тіні над бровою, а, швидше, вам буде змішування вгору у напрямку до брови.

Як використовувати кисть для нанесення тіней ваші очі

Застосуйте тінь, використовуючи кисть в тіні середнього розміру. Кисті дасть вам більше контролю. Великі кисті тіні дасть більш широке охоплення для загального ока. Менша тінь кисті дасть більш визначальним лінію. Майте на увазі, що ви хочете використовувати синтетичні пензлі для кремів і природний волосяний щіткою для порошку. Використовуючи ці пензлі для макіяжу очей конкретні зробить очищення легше.

1. Почати прикладати тінь на мобільний очей, переконавшись, що тінь охоплює рівномірно і ретельно змішують у висхідному русі. Пам’ятайте, щоб змішатися в бік брів. Ведення переміщення кисті круговими рухами допоможе створити навіть поєднання кольорів. Тіні повинні бути застосовані до слізної області, або внутрішнього кута, і змішують.

2. Нанесіть тіні на протилежній оці. Будьте впевнені, щоб створити рівні зовнішності. Нерівномірний тінь буде порушити баланс і гармонію.

3. Застосування підводки до верхньої частини ока, близько до вій. Це створить товщини. Ви також можете вирівняти нижні вії злегка для більш драматичного і визначено вид. Пам’ятайте, що коли ви застосовуєте одинак, чорна частіше використовується для нічних і коричневий або темно-для денного.

4. Для більшої уваги, нанесіть перлинно-біла або кольору слонової кістки у внутрішньому куті ока і над бровою, щоб виділити очі. Змішайте ретельно, щоб відблиски і тіні не з’являється, як горохом в кутку очі або суворі рядок нижче брів.

5. Завершіть макіяж очей застосуванні з тушшю. Curl вії подальше відкриття очей. Ще раз, при застосуванні макіяж очей, то краще почати з тонким шаром туші на верхній і нижній вії. Ви можете побудувати інтенсивністю, застосовуючи ще один шар, залежно від бажаного зовнішнього вигляду. Подивіться, коли нанесення туші на вії.

Критичні фактори необхідно враховувати при застосуванні макіяжу з очей

Пам’ятайте: Ваша мета, щоб підкреслити вашу природну красу і створити гармонію. Тримайте ці фактори до уваги при виборі і застосуванні макіяж очей:

особистість
вік
колір шкіри
колір очей
колір волосся
гардероб
аксесуари
подія

http://www.makeup-artist-world.com