неінвазивні пластикові хірургії варіантів

Бояться йти під ніж косметичного хірурга? Спробуйте один з багатьох не-інвазивних методів лікування, щоб отримати шкіра виглядає молодшою!

У всіх нас є деякі особливості нашого тіла, що ми не в захваті, деякі недоліки пошкоджених або області, що ми хотіли б змінити. Сьогодні, за допомогою процедур пластичної хірургії, ми більше не повинні жити з цих дратівливих недоліків більше. Ей, тримайся, ти говориш. Ви не готові йти під ніж для деяких дорогих і великі косметичної хірургії? Ну, на щастя, пластичні хірурги також пропонують неінвазивних варіантів, які можуть виробляти аналогічні ефекти.

Неінвазивна пластикової хірургії варіантів включають процедури, які не пов’язані різання, видалення та швейні шкірою давати задній хід. Один з найпопулярніших неінвазивних варіантів лазерна шліфовка шкіри. Пластичні хірурги використовують лазерний інструмент для видалення шарів шкіри з вашого обличчя, щоб розкрити свіже, нове, неушкодженої шкіри. Цей метод відмінно підходить для пом’якшення зовнішнього вигляду гусячі лапки зморшок і ліній навколо рота. Ця опція косметичної хірургії зазвичай відбувається в амбулаторному центрі, але також може бути виконана в лікарні або офісі хірурга. Процедура триває від 5 хвилин до години. У той час як результати вражають, ваша шкіра може залишатися ніжною і чутливою до сонця протягом багатьох місяців після цього.

Інший варіант ніж пластичного хірурга є ін’єкції колагену. Цей тип пластикової хірургії альтернативних хороший для заповнення ваших губ, ущільнює шкіру обличчя, щоб зменшити зморшки і відновити більш молодий вид, що зменшує видимість шрамів. Ін’єкції колагену також обіду процедура, виконана в амбулаторії на протязі години зазвичай. У той час як воно пов’язане з голкою, це набагато менш інвазивної, ніж повна косметична хірургія вимагають порізи і стежки. Ін’єкції колагену є відмінним варіантом, тому що там практично немає часу на відновлення, і результати можуть тривати протягом декількох місяців.

Схожі неінвазивної опція ботокса. Botox є типом токсину (бактерії, яка є безпечною для обличчя і людського тіла), який вводиться в обличчя для його розширення. Токсин допомагає в уповільненні процесу старіння і скорочення зовнішній вигляд тонких ліній і зморшок. Він заповнює шкіру в провисання області обличчя, щоб вона виглядала більш, як це було одне-два десятиліття раніше (залежно від вашого віку). Це безболісний спосіб зменшити зморшки, особливо на лобі і складки посмішки. Ботокс може бути вставлений в необхідних областях в поліклініці протягом півгодини. Знову ні відновного періоду і результати дотримуватися навколо протягом кількох місяців, після чого багато пацієнтів повертаються до косметичного хірурга на чергову дозу.

Сьогодні є косметична процедура хірургії на будь необхідності, навіть тих, хто не можуть або не хочуть насправді мають операції виконуються. Якщо ви жадаєте виглядати молодше, поговорити з пластичним хірургом про багатьох неінвазивних пластикової хірургії варіантів доступні для вас. Там зобов’язані бути декілька, які відповідають вашим уподобанням, ваші тимчасові обмеження, і ваш бюджет. Хоча це може бути вірно, що вам доведеться тримати повертатися знову і неінвазивних процедур, але це може коштувати, як ви можете уникнути ніж косметичного хірурга.