мінеральна косметика порошок досконалим або низькою ефективністю

Мінеральна косметика стала шиплячої гарячою темою в ці дні заручитися дивовижне кількість уваги, як якби якимось дивом косметики була створена. Рекламні ролики прославляють його атрибути магії демонструючи результати з швидким полірованого від застосування, і є інтернет-чатах присвячених цій темі. При всьому цьому шум це не дивно, що косметичні компанії всіх розмірів створюються, або просто стрибати на підніжку мінеральну косметику запуску власних версій, щоб спробувати зловити увагу споживача. Це приклад типового листа я отримував в масовому порядку про продукти мінеральної косметики:

Дорога Пола

Я чув все більше і більше про мінеральної косметики і наскільки вище це до нормального склади макіяж. Крім стандартного набору, “Це все чисто і природно, не випускаючи шкідливі синтетичні хімічні речовини не використовуються” претензії, мінеральна косметика нібито може блокувати УФ-променів, забезпечують повний спокій природно виглядають охоплення, підходить навіть для самих чутливих типів шкіри, виграв ” T закупорюють пори або погіршити прищі, і якось навіть може поліпшити вашу шкіру. Хто-небудь з цих тверджень грунтується? Є мінеральна косметика дійсно набагато краще, ніж кращий немінеральний макіяж аптеці або косметичному установі може запропонувати, або це просто реклама?

Все це не дивно, враховуючи літанія претензії, заявлені для цього типу фундаменту, в тому числі переконання, що мінеральна косметика дорівнює, або краще, ніж продукт догляду за шкірою (це не так, але я повернуся до цього пізніше). Десь у дорозі, досвідчені керівники маркетингу створили термін для досить стандартний продукт категорії і підняла його на культовий статус.

Коли все сказано і зроблено, мінеральна косметика дійсно нічого, що всі революційні або відмовостійкості. Будь-яким ім’ям, з технічної точки зору мінеральна косметика просто тип пудра. Якщо ви носите легкий шар це обробка порошок або ви можете поставити на трохи більше, і вона працює більше як шар тонального крему забезпечення легкого та середнього покриття. По суті, мінеральна косметика просто вільно або пудра створений з суміші “борошнистої” речовин.

У той час як мінеральні речовини, використовувані в багатьох продуктах мінеральної косметики не пересічним, важливо знати, що більшість натиснута порошки, чи звуть його мінерального складу чи ні, зроблені з мінералів. Тальк є основним інгредієнтом в стандартних порошків і тальк, Істинно, це природний мінерал. Але шум над “мінеральної косметики” стверджує, що мінерали використовуються в тих спеціальні продукти є унікальними, природно, і набагато краще для шкіри.

Просіювання через міазми оголошення та рекламні ролики робить з’ясовуючи все це із запиленого питання. На щастя, це одна тема, у світі косметики, яку легко очистити.

це ще не всі природні

Більше, ніж будь-який інший продукт макіяж, мінеральна косметика претензії автора обертаються навколо того, що він не містить. Тими, хто продає мінеральну косметику попередити як вільні чи пресованих порошках інших підприємств заплямований присутності тальку (хоча це природний мінерал, земля), аромат, наповнювачів і “жорсткої хімічних барвників.” На думку більшості кожен каталог і веб-сайт продажу мінеральної Макіяж я бачив, що всі вони хочуть, щоб ви вірили їх є ідеальний продукт, що містить тільки хороше і жоден з “поганих”, а одночасно будучи ідеальним вибором для будь-якого типу шкіри та догляду за проблемною шкірою або неспокій. Звичайно, привабливість цих продуктів не всі “природні” і, отже, органічних і здорових для шкіри важко для споживача, щоб ігнорувати.

Так само, як більшість косметичних рекламі є частка правди на тлі багато роздутих гіпербола. Мінеральна косметика може бути варіант, як основу або пудру на більш типовий рідке тональний засіб. Але, дивлячись на факти, а не галас, існує дуже мало на тлі реальності перебільшень, вводить в оману інформації, а останнім часом, те, що можна назвати тільки навмисного вигадки.

Ось що вам потрібно знати: з найбільш популярних мінеральну косметику ліній, таких як Янгблад, Bare Escentuals, і Jane Iredale-чи в пресованих або розсипчаста пудра формі, мінеральна косметика, як правило, містять ті ж основні компоненти, які є оксихлорид вісмуту, слюда, діоксид титану і оксид цинку. Залежно від компанії, ви можете побачити додаванні невеликих інгредієнтів (наприклад, нітрид бору), які сприяють текстури вироби або програми. Деякі компанії включають антиоксиданти, але ці додаткові послуги становлять невелику кількість продукту і не може залишатися стабільним в упаковці припинено або навіть дуже добре в порошок, тобто вони додаються для розумних претензій маркетингу, тому що вони не можуть допомогти вашій шкірі в цьому форматі.

Перш, ніж ми підемо далі, то краще усунути самі помилкові з пропонованих претензій, про мінеральних макіяж. Можливо, ви чули щось схоже на цю інформацію я знайшов в Інтернеті статтю краси: “Багато людей перетворилися у використанні макіяжу, якщо він містить чисті мінерали. Ці [мінеральна] макіяж відрізняється від інших тим, що вони складаються виключно з мінералів, і не мають жодних хімічних речовин і консервантів. “Я знаю, багато жінок вважають, що це, але немає жодного слова правди, що коментар. Викликає занепокоєння, що маркетинг, слух, і погані звітності може змінити факт. По-перше, будь інгредієнт в косметичних, за визначенням, представляє собою хімічну. Навіть вода є хімічним в косметичній композиції. Хімічні не повинно бути страшним словом!

Визначення в бік, від інгредієнтів точки зору, немає нічого про всіх природних інгредієнтів у мінеральну косметику. Наприклад, стандарт основний інгредієнт в більшості косметику мінерал оксихлорид вісмуту, який не зустрічається в природі і не краще для шкіри, ніж тальк. Справді, у багатьох відношеннях тальк є набагато більш природний, чистий, чистий інгредієнт, ніж оксихлорид вісмуту. Вісмут оксихлорид виготовляється шляхом об’єднання вісмут, побічний продукт свинцю і міді рафінування металу (покидьки плавки якщо завгодно), змішаного з хлоридом (сполука хлору) і води. Його використання в косметиці через свого специфічного мерехтливі, перламутрові зовнішній вигляд і дрібним білим порошком текстури який міцно прилипає до шкіри.

З іншого боку, оксихлорид вісмуту важче тальку і може виглядати Cakey на шкірі. Для деяких людей, вісмуту і хлорид комбінація може викликати роздратування. Всі претензії обертається навколо як мінеральну косметику краще для шкіри маркетингової галасу по максимуму. Але скоро я поясню докладніше про це трохи далі.

А як щодо інших інгредієнтів у мінеральної косметики? Є кілька, які регулярно з’являються в більшості з них, у тому числі таких, як лінії мінеральної Monave, Larenim, Baresense, прозорі обкладинки: Ліза Гіббонс, ГлоМінералс, Пур Мінерали, Emani, Colorflo, Янгблад, шкіри Елісон Раффаеле, Aromaleigh, Colorscience, Neutrogena, L’Oreal, Jane Iredale, Bare Escentuals, і повсякденна Minerals. Ці компоненти включають в себе наступне, поряд з поясненням їх впливу і корисності.

Оксид Діоксид титану і цинку: присутність діоксиду титану та / або оксиду цинку часто служить в якості сонцезахисного в багатьох косметику мінералу. У той же час, ці компоненти забезпечують розширення охоплення і матовою поверхнею. Слід враховувати, що навіть за цих перевірених сонцезахисних мінеральних перераховані у формулі, це все ще необхідно перевірити, що один або обидва з них перераховані в якості активних інгредієнтів і продукт оцінюється з SPF 15 або вище. Просто з діоксид титану або оксид цинку у формулі не є гарантією захисту від сонця. Без рейтингу SPF результаті FDA за мандатом тести сонцезахисний крем, ви не будете знати, як багато захисту ви отримуєте, і це небезпечно для здоров’я вашої шкіри.

Хоча ці два мінерали ідеальної сонцезахисні засоби для людей з чутливою шкірою (оксид цинку є основний компонент, знайдений в мазі попрілостей) або умов, таких як розацеа, їх оклюзійних природі може сприяти закупорці пір. Це не нова інформація, але це не зупиняє компаній, що продають мінеральну косметику від реклами своєї продукції, як і ідеально підходить для тих, хто страждає від акне або прориви, з деякими компаніями, фактично підтверджує їх мінеральної косметики допомагає вилікувати його (абсолютна брехня, не опублікований дослідження, що показують, що це правда)!

Порошки мінеральні макіяж, як правило, містять 25%-ної концентрації діоксиду титану та / або оксиду цинку. Рідкі основи або лосьйонів з SPF 15 з використанням тільки діоксид титану і / або оксиду цинку в якості сонцезахисного активні інгредієнти, як правило, містять значно менше концентрації цих пігментів. Кількість оксиду цинку і двоокис титану в мінеральної косметики створити покриття і непрозорі якості порошку, що дозволяє більш широке охоплення, ніж звичайний тальк порошки на основі. Однак, якщо ви вирішили, що з рідкої основи діоксид титану або оксид цинку посилить ваші прориви, то цілком можливо, що мінеральна косметика містить ще більше концентрація цих інгредієнтів буде мати таке ж, якщо не більш вираженою, ефект.

Що правда, то, коли компанії мінеральну косметику говорять про не дратівливий характер діоксид титану і оксид цинку. Ні відомо за заподіяння подразником відповіді або реакції сенсибілізації на шкірі (джерела: Косметика і предмети туалету, жовтень 2003 р., стор 73-78, і Cutis, вересень 2004 р., стор 13-16 і 32-34).

Оксихлорид вісмуту: Ще трохи інформації про це інгредієнтом є виправданим, тому що це загальна нитка, яка з’являється в майже кожен продукт мінеральної косметики продається. Це сірувато-білий, неорганічного порошку з природним металевим блиском. Зв’язують властивості вісмуту Оксихлорид те, що дає мінеральну косметику містять його гладкість і текстуру. Його товсті текстури вимагає більш ретельного додатків, і саме тому більшість компаній мінеральну косметику рекомендують спеціальні плоскі-Cut, щільні кисті порошком для роботи продукту в шкіру. Цей метод Додаток також надає значне висвітлення і допомагає забезпечити більше знос.

Вісмут сама по собі рідко зустрічається в природі. Замість цього, він виробляється синтетично. Міжнародний косметичний інгредієнт словника і довідника, одинадцята видання, 2006, перераховує оксихлорид вісмуту як синтетична. Так для мінеральної косметики є природне рішення для нанесення основи і створення бездоганного особи!

Насправді, вісмут хімічно схожий на миш’як. Тобто більш шокуючим, ніж значне, але такий факт, подібно до того, що компанії мінеральну косметику використовувати, щоб зробити ти боїшся інгредієнти в інших порошків не рахуються “мінеральна косметика.” Так само, як косметичні мінерального масла не пов’язано з сирої нафти , звідки вони виходять, ні один не оксихлорид вісмуту ідентичні вісмуту і, отже, миш’яку Асоціація не має значення. Таким чином, оксихлорид вісмуту використовують в косметиці дійсно нетоксичні. Це просто хороший приклад того, як перекіс визначення компанії «природного» може бути, і як вони можуть крутити фактичної інформації, щоб зробити інші косметичні інгредієнти компанії звучати шкідливо.

На відміну від діоксид титану або оксид цинку, вісмуту Оксихлорид може стати причиною легкого роздратування шкіри (Джерело: sciencelab.com/xMSDS-Bismuth_oxychloride-9923103). Незважаючи на те, тальк має той же потенціал на невелике роздратування, оксихлорид вісмуту, більш імовірно, щоб викликати алергічний контактний дерматит через його перламутровим природи (Джерело: emedicine.com/derm/topic502.htm). Це більше занепокоєння, коли оксихлорид вісмуту є основним інгредієнтом в косметичних, так як це багатьом мінеральної косметики.

Компанії, що продають мінеральної косметики часто говорять про тальк використовується в інших натиснута і вільні порошки як шкідливі і канцерогенні, але дослідження не підтверджує цю істерію в найменшій мірі. Хоча є епідеміологічні докази того, що часте використання чистого тальку на область жіночих статевих може збільшити ризик розвитку раку яєчників (джерела: Міжнародному журналі раку, листопад 2004 р., стор 458-464, а також протиракових досліджень, березень-квітень 2003 року, 1955 сторінок -1960), це дані не доводять прямий зв’язок. Подальші дослідження показали, що це епідеміологічні дані сумнівними. Всеосяжний огляд декількох досліджень в регуляторних токсикології та фармакології (серпень 2002 р., стор 40-50) заявив, що “не тальк генотоксичні, не є канцерогенним при введенні в яєчниках щурів. Там немає переконливих доказів ризику раку від вдихання косметичного тальку людьми. ”

Відхиливши тальк в якості дешевого, позбавлений смаку, менш бажано, наповнювач є неточною, оскільки тальк служить суттєвою основою для ряду найрозкішніших почуття-порошки з десятків ліній, починаючи від L’Oreal для Chanel. Кращим серед тих, порошки мають м’якість і практично безшовної обробки на шкірі, що більшість ліній мінеральної макіяж повинен позаздрити. Більш високі рівні тальку не «наповнювач” матеріалів, вони необхідні для створення павутинка порошок консистенція в поєднанні з шкірою, як закінчити.

Міка: є мінеральною силікатної з кристалічним блиском. Він використовується в якості пігменту в більшості мінеральної косметики (а також у багатьох тіні для повік, рум’яна і порошки в цілому), щоб додати блиску люмінесцентні, щоб закінчити продукту. Mica включає в себе групу кристалізується мінералів, які природно виникають в тонких, розділених листами. Вона доступна в різних кольорах, від блідо-зеленого до чорного, а також доступний безбарвний. У порівнянні з оксихлорид вісмуту, двоокис титану й окис цинку, слюда має майже невагомою і помітно шовковистою текстурою. Деякі жінки, особливо ті, з жирною шкірою може не подобається блиск слюди надає тому що це робить жирної області виглядають блискучими. А для тих, з помітними зморшками він може зробити шкіру більш зморшкувата, ніж насправді. У довгостроковій перспективі це тільки естетична проблема, яка робить слюди доброякісних доповнення до будь макіяж, «Мінерал» або іншим чином.

Застосування: пори зовсім або низькою ефективністю?

Більшість мінеральної косметики забезпечують непрозоре покриття (це може бути змішаний з точністю легким і середнім радіусом дії), але претензії вони роблять це, дивлячись виключно натуральні, як друга шкіра, або краще, ніж свій власний скін, який, здається, має місце в фотографії та рекламні ролики на телебаченні (і, як і будь-яке інше додаток макіяж створений для реклами). У реальному житті, тобто не те, що ви насправді бачите. Ці порошки (більшість з яких є хитрими, щоб змішатися, тому що вони, як правило, щоб “захопити” на шкіру і не ковзають дуже добре, як тільки вони
на місці) може бути застосований чисто, але сама природа їх інгредієнтів призводить до текстурованим додаток, який може виглядати порошкоподібних і «вигадані» на шкірі. Це особливо вірно, якщо у вас є якісь сухі плями на шкірі, тому що ці мінеральні порошки, багато з яких стверджують, що зволожуючі яка є просто сміховинною, враховуючи всі властивості порошкових матеріалів, які добре вбирають вологу НЕ зволожуючий-посилити сухість та лущення.

Для тих, з жирною шкірою, мінеральна косметика можуть об’єднати в пори і виглядати товстої і шаруваті, як і будь-який порошок може. Взагалі кажучи, мінеральна косметика найкраще для нормальної і злегка жирної шкіри (що означає відсутність ознак сухості і практично немає проблеми жирної районах).

як мінеральна косметика по догляду за шкірою?

Там ніякого дослідження, які доводять, що в будь-якому місці мінеральної косметики є за своєю суттю краще для шкіри, ніж інші типи фундаменту. Ви знайдете багато індивідуальних думок і суб’єктивної інформації про цю концепцію, але це відноситься і до будь-якої косметичної, особливо якщо ви часто краса дошках оголошень і чатах. Дивлячись на факти, зрозуміло, що деяким людям може сподобатися мінеральних косметику та інші цього не роблять, але коли справа доходить до вимог боротьби з акне, зволоження або клітинного ремонту, який простягає речі до межі.

Велика частина догляду за шкірою атрибути, приписувані мінеральної косметики є через деяких досліджень про тангенціальною оксид цинку. Там немає сумнівів, що оксид цинку має цілющі властивості для шкіри (це FDA затверджених за типом шкіри захисну, і загальний активний інгредієнт в мазі попрілості), але ті, цілющі властивості мають відношення до шкіри яких бар’єр був скомпрометований, такі Як і рани, виразки або висипання. У тих випадках, оксид цинку може сприяти лікуванню (Джерело: загоєння ран і регенерації, січень / лютий 2007 року, сторінки 2-16). Але ці дослідження не використовуйте інші мінерали, такі як слюда або Оксихлорид вісмуту, або мати нічого спільного зі здоровою, неушкодженою шкіри. Оксид цинку є виразно відмінним інгредієнтом сонцезахисний крем і захищає шкіру від UVA і UVB і пошкодження НД з мінімальними без ризику подразнення і, що має величезне значення. Але це можна сказати і про будь-який продукт, що містить оксид цинку достатньо для отримання гідного рейтингу SPF.

Мінеральна косметика часто рекомендується для людей з розацеа, і не дарма. Більшість мінеральна косметика не тільки забезпечує достатнє освітлення, щоб успішно замаскувати почервоніння від цього захворювання шкіри, але і містить лише кілька інгредієнтів. З урахуванням підвищеної чутливості природи шкіри бореться з розацеа, тим менше інгредієнтів у косметичному продукті, тим краще для шкіри, незалежно продукту. Додатковий бонус: майже всі мінеральні макіяж ароматів і консервантів, рідкісне явище у світі косметики, але реальний плюс для тих, які займаються розацеа.

Багато жінок можуть мати успіх з використанням порошку в якості основи, і мінеральної косметики входить в цю категорію. Мінеральна косметика, особливо ті, рейтингу з SPF 15 або вище, може бути три-в-одному продукті (фонд / порошок / сонцезахисний крем), який може бути досить легко наноситься як тільки ви отримаєте спритність для цього.

Одне попередження: як це вірно для будь-якого продукту з SPF рейтинг, для того, щоб отримати потрібну кількість ретельного захисту, ліберальні програми необхідна, що означає чисте світло шару мінеральної косметики не буде працювати для захисту шкіри від Нд

Якщо ви зараз використовуєте мінеральну косметику і люблять результати, це здорово. Мета цієї доповіді полягає в поданні позитивні і негативні моменти цього виду макіяжу, і, щоб мої читачі, щоб зробити обгрунтоване рішення чи ні, що це правильний тип фундаменту для них (можливо, той, який менш брудний, або менше сушіння-менш райдужні, або менш Cakey, які є частиною проблеми можуть виникнути з мінеральною косметики).

Справжній огляд не був би повним без перерахування основних брендів мінеральної косметики та їх ключових продуктів. У списку нижче наведені плюси і мінуси мінеральних кожної компанії макіяж основи разом з нотами, на якому ті, які я знайшов, щоб бути на голову вище інших, коли в порівнянні з конкурентами в цій категорії.

ПРИМІТКА: Всі мінеральної косметики перераховані в цьому звіті, без ароматів.

Bare Escentuals

Bare Escentuals BareMinerals Основа SPF 15 ($ 25)
Плюси: Широкий спектр захисту від сонця з 25% діоксиду титану, на основі слюди формула має більш легку текстуру, ніж ті,
основі оксихлориду вісмуту; Багато хороших відтінків для справедливої ​​і середніх тонів шкіри, широко доступні в магазинах або Sephora
власні компанії бутиків.
Мінуси: блискучою обробкою, яка з’являється на шкірі ігристі; може виглядати важким і бути більш важким, ніж стандартні змішайте тальк основі
порошок фондів; абсорбуючих характер діоксиду титану та вісмуту Оксихлорид може зробити шкіру відчувати себе ніяково сухий до кінця дня, можуть об’єднати в пори і зміна кольору на людей з дуже жирною шкірою або маслянисті речовини; відтінки для темних тонів шкіри є, але Вміст діоксиду титану змушує їх з’являтися або перетворити золу.

Bare Escentuals rareminerals відродження шкіри лікування ($ 60)
Плюси: Дуже добре вбирає для людей з жирною шкірою і доступний в невеликий, але гарний вибір відтінків плюс безбарвний варіант; слюди база має більш легку текстуру, ніж мінеральні порошки Оксихлорид вісмуту в якості основного інгредієнта.
Мінуси: Дорога, немає доказів того, що юрського Новина (фантазії позов компанії за те, що складає бруд) може поліпшити шкіру у величезній чином не взяла на себе; може викликати сухість через абсорбуючих природі майже всі інгредієнти, як нічне лікування , це те саме що нафарбована спати, який ніколи не є хорошою ідеєю.

Bare Escentuals багатозадачність мінерали (18 $)
Плюси: Менше блискуча обробка в порівнянні з BareMinerals Фонд SPF 15 вище; Літній суп і відтінки меду Bisque є 20% оксиду цинку в якості активного інгредієнта, рейтинг SPF 20; можуть бути використані в якості базових тіней для повік або консилер.
Мінуси: Те ж, що перераховані вище для BareMinerals Основа SPF 15.

Bare Escentuals RareMinerals відродження шкіри Лікування заслуговує трохи більше пояснень, тому що список претензій для цього дорогий продукт звучить як Nirvana для шкіри, тільки краще. Для всіх намірів і цілей продемонстровані інгредієнт в цей продукт є бруду. (“Dirt” це мій термін, Bare Escentuals використовує “юра, цілина,” Але будь-яке ім’я, грунт це просто ще один термін для бруду, хоча грунту звучить менш, ну, брудний). Я повинен визнати, що бачить бруд рекламується як догляд за шкірою є першим.

RareMinerals повинен містити 72 органічних “макро” і “мікро” мінерали (хоча ні 72 мінералів, перерахованих на етикетці інгредієнтів просто-органічної мінеральної грунту концентрат так що ви повинні приймати їх слова, що ці 72 мінералів присутні в цьому “Діва” бруду. Але враховуючи, що вони не перераховані вони будуть присутні тільки в слідових кількостях менше 0,001, або вони будуть юридично повинні бути включені на етикетці). За даними компанії, ця суміш, разом з іншими інгредієнтами, вироблятиме пружною, гладкою і яскравіше шкіри, в той же час запиту лущення і зниження розміру пір. По суті, це продається як один розмір підходить всім “по догляду за шкірою” продукт “годувати” шкіру всім необхідним, щоб виглядати краще і функціонувати оптимально. Та частина дійсно більш-зверху, тому що в першу чергу, цей порошок на основі товару не зволожуючими в найменш (мінерали НЕ зволожуючими, у всякому разі вони поглинають масла). Його слюди (тобто блискучий) підстава і включення іншого абсорбуючого мінералів запобігти waterbinding речовин у продукті від того, багато, якщо такі є, користь для шкіри. Насправді, формула не надто далекі від оригіналу BareMinerals Фонд SPF 15 тільки це є набагато дорожча версія, що навіть не включає сонцезахисний крем. Очевидно рідкісне не означає краще. Обидва вільні порошки, які йдуть як по маслу і надають сяйво шкірі, останній результат блискучих частин слюди.

Рекомендація носити цю ніч просто шокує мене. Будьте попереджені, що спати з цим продуктом на вашому обличчі призведе макіяжу плям на наволочці, і залишити цей матеріал на ніч, швидше за все, бути сушіння і дратує. Мінерали, навіть простий тальк, крейда або грунті будь-якого роду-на шкірі не заспокоює ні в найменшій мірі і повинна бути змита, а не носити в ліжко, і цей продукт не є винятком. Повертаючись до мінеральних претензій, чи є щось для них? Чи означає це «чистий мінеральний концентрат” тримати секрет оновленої, молодої шкіри? Незалежно від чистоти грунту, мінералів не може бути поглинений шкіри (вони просто занадто велика) так що будь-який ефект буде зовсім поверхневим. Більше того, не було багато досліджень з актуальних застосування мінералів, але ми знаємо, що вони застосовуються місцево або всередину, мінерали залежати від інших факторів (у першу чергу коферменти), щоб працювати, і навіть коли це відбудеться переваги Арен ‘ т все, що захоплююче (джерела: Cosmeceuticals, Ельснер і Maiback, 2000, стор 29-30, а також Міжнародний журнал косметичної науки, 1997, стор 105). Там не обгрунтовані дослідження, які доводять, що мінерали-чи концентрованої або не відшаровується шкіри або мати ніякого впливу на розмір пір. Будь сприймається зменшенню розміру пір від використання цього продукту є виключно від його відбиває якість і натуральні непрозорість, так само, як будь-яка інша пудра. Він може працювати тимчасово заповнити великі пори, але коли змивається, будь-які потенційні вигоди вимивається в той же час.

Ви можете задаватися питанням про вітамін С (аскорбінова кислота) в цьому продукті. За словами хіміків я говорив з, аскорбінова кислота має тенденцію залишатися стабільними в безводний продукт, який в цьому порошку звичайно ж, кваліфікується як. Скільки вітаміну С досягає шкіри йде, проте, не кажучи вже чи ні RareMinerals використовує ефективну кількість або, якщо він може поглинати повз порошку і в шкіру. Суть в тому, що, хоча RareMinerals може бути унікальним з точки зору його процесу видобутку і її використання цілини, ці елементи не виллється у догляді за шкірою. Це просто ще один вигляді порошку, і досить дорогий в цьому.

Colorscience

Висувною Colorscience Кисть фонду SPF 20 ($ 55, $ 36 за додавання)
Плюси: Плавно переходить, має менший опір на шкірі, ніж багато інших мінеральних основи, включає в себе вбудований, козячий волосся щітка для зручного додатки з мінімальними безлад; використовує додаткові косметичні пігменти для більшої масив шкіри реалістичних кольорів, виявилася вода стійкістю (як велика мінеральну косметику, але Colorscience зробив відповідну FDA санкціоноване тестування, щоб це твердження); використовується діоксид титану і оксид цинку в якості активних інгредієнтів.
Мінуси: Те ж саме мінеральної косметики: може виглядати товстим або важким на шкіру, має сухий обробки, і додає блиск, який не є кращим для тих, з жирною шкірою, темні відтінки, в той час сильно пігментовані, як правило, залишають сріблястий -білим блиском, який може виглядати трохи попелястим; виразно мінеральну косметику до зразка, тому що багато відтінки для справедливої ​​та середньої шкіри, як правило, злегка поверніть рожевого або персикового.

ГлоМінералс

ГлоМінералс gloloose бази (37 $)
Плюси: тонко розмеленого, шовковистий порошок, який чудово поєднується і має більш легку текстуру, ніж більшість мінеральної косметики, м’яка матова з тонкими, негазованої світіння; надає середньо покриття, дозволяючи природний тон шкіри, щоб показати через, в результаті чого мінеральна косметика , що виглядає більш природно, кілька нейтральних відтінків для справедливої ​​і середніх тонів шкіри; один, щоб спробувати, якщо у вас є нормальної та сухої шкіри.
Мінуси: не перераховує активні інгредієнти таким чином, ніякої рейтинг SPF (хоча він містить діоксид титану і оксид цинку), без відтінків для темних тонів шкіри, не уникнути бежевих відтінків-все занадто рожевим, застосування може бути брудним.

Джейн

бути чистої мінеральної косметики ($ 6.99)
Плюси: Шовкова текстура добре поєднується; відносно легко наноситься завдяки вбудованим м’яким аплікатором губки; слабкий, але хороший вибір нейтральних відтінків, мінімальний блиск.
Мінуси: Ні сонцезахисний крем може бути занадто чисто для деяких, видалення губки застосовувати продукт за допомогою щітки або губки різні результати в товсту, крейдяні перспективних обробка; оксихлорид вісмуту може зробити це відчувати себе ніяково сухою протягом довгого часу.

бути чисто мінерального порошку ($ 6.99)
Плюси: Легкий, майже повітряний текстури виглядає привабливо на шкіру і добре поєднується; тонким блиском, а не як сушка стільки мінерального макіяжу.
Мінуси: Ні сонцезахисний крем; компонентом розвалюється майже відразу; кисть відчуває себе жахливо на шкірі; кришка не може бути замінений після використання, не викликаючи скошеної пензлем; бронзовий відтінок може виглядати попелястим.

Jane Iredale

Jane Iredale дивовижні бази вільні мінерали SPF 20 ($ 42)
Переваги: ​​Використання діоксиду титану та оксиду цинку в якості активного інгредієнта; обробка абсорбент, дивлячись легше, ніж більшість
інших сипучих мінеральних косметику; красивий діапазон 15 відтінків.
Мінуси: квіти вимагають ретельного тестування, багато хто продовжує або світліше або темніше, ніж вони здаються, може виглядати важче і важче, ніж стандартні змішайте тальк основі фондів порошок; абсорбуючих характер діоксиду титану та вісмуту Оксихлорид може зробити шкіру відчувати себе ніяково сухий До кінця дня, можуть об’єднати в пори і зміна кольору на людей з дуже жирною шкірою або маслянисті речовини.

Jane Iredale Пресована натисканні мінералами SPF 18 ($ 48)
Плюси: Зручний, менш брудною, ніж застосування вільної мінеральної косметики, місцями матовий без надмірно товстий зовнішній вигляд; сонцезахисний крем являє собою суміш діоксиду титану та оксиду цинку, глобальні відтінки не є попелясто варіантів для темних тонів шкіри (і Jane Iredale є єдиним Компанія я розглянув, що пропонує переконливу мінеральної косметики для жінок відтінків кольору).
Мінуси: Не найкраща для тих з нормальної та сухої шкіри через його дуже абсорбуючі природі; не виглядає добре вираженими над зморшками.

Laura Mercier

мінерального порошку SPF 15 ($ 35)
Плюси: Відмінний захист від сонця з 20% оксиду цинку; завидно шовковистою текстури з тонко розмеленого інгредієнтів; матовою обробкою з тонким, не в усьому, світіння; поєднується краще, ніж будь-який мінеральної косметики я випробував; вдумливий упаковці робить цю вільну пудра менш брудний застосовувати і транспорту; кожен відтінок рекомендується.
Мінуси: Такі ж потенційні недоліки, як більшість мінеральної косметики; може виглядати і відчувати себе занадто сухим сухіший або лупиться шкіри; може виглядати товстим і в кінцевому підсумку в басейні великі пори на дуже жирної районах; обмежений вибір відтінку.

L’Oreal

L’Oreal голими Naturale порошкоподібних мінеральних Основа SPF 19 ($ 14.99)
Плюси: Особливості діоксиду титану та оксиду цинку в якості активних інгредієнтів; використання тальку і меншої кількості оксихлорид вісмуту для менш блискучою обробкою, яка є гарною альтернативою типовим райдужні знайти в більшості “Мінерал” макіяж, вбудований, щільна кисть добре підходить для застосування цього типу макіяжу і допомагає звести до мінімуму безлад.
Мінуси: Не так, як легкий журнал оголошень увазі, кількість діоксиду титану та оксиду цинку надає важке, непрозоре покриття, яке важко пом’якшити (і застосування цієї чистої заперечує свій захист від сонця).

monave

Monave Вільні фонд корисних копалин ($ 25, $ 2,50 для зразка розміром банку)
Плюси: Пропозиції зразки всіх відтінків за символічну плату, дуже абсорбуючі обробка тримає в узді нафти протягом кількох годин, в повному обсязі страхування серйозні плями, мінімальний блиск на легких і середніх відтінків.
Мінуси: Так зосереджений, що навіть чистої застосування виробниками непрозорі покриття, яка виглядає сухий і крейдяний; важко суміші; хвалиться своїм повного спектру сонцезахисний крем, але не перераховує активні інгредієнти, ні рейтинг SPF; відтінків темніше або світліше, коли застосовується, що робить висновок найкращий матч більш складним завданням, чим темніше відтінок мають сильне мерехтіння обробки, що робить обличчя виглядає занадто розпеченій у.

Neutrogena

Neutrogena мінеральних фіранки мінеральна пудра ($ 11.99)
Плюси: Упаковка включає в себе вбудований в щітку, яка робить для мінімальної безлад, застосування методу дозволяє чистого покриття; шари добре для додаткового покриття; слабкий, але хороший вибір відтінків.
Мінуси: Незважаючи на зручність, включаючи кисті далеко не так добре, як щітки продаються окремо з м’якістю і щільністю, необхідні для застосування даного виду продукції, не сонцезахисний крем, як правило, роблять жирної області виглядають листкове й приміщення до кінця дня ; немає відтінків для темних тонів шкіри, якщо ви не хочете багато блискітками.

філософія

Філософія надприродного порошок аерографом полотні SPF 15 ($ 35)
Плюси: Сонцезахисний крем є активним оксидом цинку, вбудований губки аплікатора становить зручний, мінімально брудна заява; губку можна знімати і прати, щоб тримати його санітарії; зносостійкий матова підходить для утримання дуже жирна шкіра у вузді; чисто на світ охоплення.
Мінуси: Містить більше оксихлорид вісмуту, ніж більшість мінеральної косметики, таким чином, може бути більш сушкою для шкіри, обробка більш ніж блискучі блискучі, який не є кращим для денного носіння; спробі побудувати значимі результати охоплення важким поглядом, яка не носити, а більш сухий або жирної областях.

р rminerals

р rminerals 4-в-1 натиснута мінеральної косметики SPF 15 ($ 24.50)
Плюси: єдиним активним інгредієнтом є діоксид титану, слюди і нітриду бору на основі формули сухий, але надзвичайно шовковисте, гладкі додаток, який поєднує краще, ніж більшість мінеральної косметики; м’якою обробкою світіння робить шкіру виглядати мірні, а не блискучі; відтінків для справедливим темною шкірою ; ніжних до середнього покриття, який не виглядає товстим, добре для всіх, але дуже сухої шкіри; подвоюється як установка порошок більш рідкої основи.
Мінуси: Незважаючи на назву, цей продукт більше нагадує дійсно хороша пудра, ніж стандартний фонд корисних копалин; все ще може виглядати і відчувати себе трохи сухої і диких перебільшувати сухі ділянки шкіри.

р rminerals мінеральних вільні напівпрозорі Foundation ($ 21.50)
Плюси: суха, шовковиста текстура ідеально підходить для жирної шкіри припускаючи, що ти в порядку з м’якою обробкою блиск; кремнезему сприяє її абсорбуючі обробки, що не відчуваючи важкий або дивлячись на товсту шкіру, навряд чи басейн в порах або включити кольору на жирній шкірі.
Мінуси: Ні сонцезахисний крем, і тільки один відтінок, і це не досить прозорий для засмаги до темних тонів шкіри, покриття занадто чистою успішно зменшують почервоніння, як заявлено.

чистої кришкою

Sheer Обкладинка Пресована Мінеральна Foundation ($ 30, $ 19,95 членом ціни)
Плюси: ніжна, м’яка, шовковиста текстура поєднується краще, ніж більшість мінеральної косметики, будь то натиснута або пухкий, чистою і середнього покриття чий удар відчуває матовою, але залишає м’яке світіння; не виглядає порошкоподібні або в’язкі, з невеликою, але чудовий вибір відтінку.
Мінуси: формула не ближче до пудра основа, хоча це плюс для деяких, що не сонцезахисний крем, ніяких відтінків для дуже темною шкірою.

Sheer фонд корисних копалин Cover ($ 26,95, $ 16,95 членом ціни)
Плюси: тонко розмеленого порошку робить сушку мінералів (діоксид титану і вісмуту Оксихлорид) застосовують менш непрозоро, природний матовий (в почутті) покриття, яке залишається без абсорбуючих крейдяний; вісім основному нейтральних відтінків (уникайте Алмонда і оголена).
Мінуси: ніяких активних речовин у списку, таким чином, немає рейтингу SPF; незважаючи на тонко розмеленого текстури він все ще може бути занадто сушки і перетворити колір більш маслянисті речовини, дуже блискучі обробка; порошок щітки, які супроводжують Sheer Обкладинка для установки Набір поступаються.

Шкіра Елісон Раффаеле

Шкіра Елісон Раффаеле мінерального порошку Foundation ($ 29.50)
Плюси: Дуже проста формула підходить для чутливих або розацеа страждають шкіра; слюди бази сприяє легше звичайних текстур; чистою і середнього охоплення, з оксидом цинку поставках деяких непрозорість і сухий фінал, дуже нейтральний відтінок діапазоні.
Мінуси: Ні сонцезахисний крем перерахованих активів, немає рейтингу SPF, не може бути занадто сушки для нормальної та сухої шкіри; злегка блискуча обробка може не порадувати тих, з жирною шкірою; темний відтінок виглядає попелу; ніяких відтінків для дуже темною шкірою.

Urban Decay

Urban Decay сюрреалістичні мінеральної косметики шкіри ($ 28)
Плюси: Вбудована губки аплікатора мінімізує безлад, і дозволяє швидко додаток, в іншому випадку, розділяє ті ж позитивні риси, як Bare Escentuals BareMinerals Основа SPF 15 вище, мінус сонцезахисний крем, невеликий вибір тіні, але всі вони гарні.
Мінуси: Те ж, що Bare Escentuals BareMinerals Фонд SPF 15 вище; без активних інгредієнтів у списку, таким чином, немає рейтингу SPF; без відтінків для темних тонів шкіри.

Янгблад

Янгблад мінеральної косметики природних Loose фонд корисних копалин ($ 34.95)
Плюси: Те ж, що Bare Escentuals BareMinerals SPF 15 Foundation вище, мінус сонцезахисний крем.
Мінуси: Те ж, що Bare Escentuals BareMinerals SPF 15 Foundation вище, за винятком Янгблад зробив краще з їх більш темними відтінками, без активних інгредієнтів сонцезахисного крему так ніяке рейтинг SPF.

Янгблад мінеральної косметики Мінеральна Компактна Foundation ($ 37.50)
Плюси: суха текстура має легкий, але дуже абсорбуючі матовим (в почутті) обробка для жирної і дуже жирної шкіри (якщо ви не заперечуєте, трохи блискучий вигляд), забезпечує чистий охоплення, який не виглядає пастоподібних, майже кожен відтінок нейтральний (уникайте Rose бежевий) і має опції для справедливої ​​для засмаги тону шкіри.
Мінуси: порошок містить рисовий крохмаль, які можуть сприяти дефекти, тому що їжа основі інгредієнтів може годувати бактерії, що викликають акне, не рекомендується для тих, хто з будь-яким ступенем сухої шкіри.