лазерна епіляція і електроепіляція

Мільйони і мільйони людей в усьому світі, чоловіки і жінки, видалення непотрібних і надмірною кількістю волосся з обличчя і тіла щодня. Є багато варіантів і методів, щоб розглянути.

Видалення волосся як правило, діляться на дві основні категорії непостійних видалення волосся (гоління і крему для видалення волосся згадати деякі з них), а також постійне видалення волосся (електроліз і лазерне видалення волосся). Оскільки спосіб життя змінився і став більш вимогливим, і в міру розвитку технології, постійні методи стають все більш і більш популярним, особливо лазерної епіляції, який був самим бажаного косметичного лікування в 2010 обстеження.

Лазерне видалення волосся і електроліз схожі тим, що обидва методи знищити волосся у кореня – волосяний фолікул. Що відрізнялися між двома методами полягає в технології і процедури, пов’язані, а також час, який потрібен, щоб стати постійно волосся.

Електроліз може бути дуже трудомістким і болючим. Процедура, використовувана в процесі електролізу лікування зазвичай концентрується на одній волосяний фолікул за один раз. Процедура складається з металевого зонда вставляється в волосяний фолікул. Після того, металевий зонд був вставлений в волосяний фолікул, він звільняє електронного струму або заряду. Це пошкоджує волосяний фолікул, який потім не в змозі виробляти волосся. У зв’язку з інвазивної процедурою вставки металевий зонд у фолікул, електроліз, як правило, болісно і незручно. Процедура не може бути реалізований в найкоротші терміни і, отже, призначення може бути довгим і виснажливим. Забезпечення процедури здійснюються відповідно до плану лікування, середня тимчасові рамки стають волосся безкоштовно на одній області за допомогою електролізу становить 10-12 місяців.

Soprano XL Лазерна епіляція є неінвазивний і безболісним, постійне лікування. Це лікування може бути безпечно проводитися на будь-якій ділянці особи і тіла, в тому числі чутливої ​​і важкодоступних місцях. Лазерна епіляція використанням Сопрано XL використовує енергію світла, яка проходить безпечно через шкіру і поглинається волосяного фолікула у вигляді тепла. Тепло впливає на волосяний фолікул таким чином, що призводить до фолікула будучи не в змозі виробляти волосся знову.

На відміну від електролізу, яка концентрується на одного волосяного фолікула в той час, лазерна епіляція одночасно концентрується на велику кількість фолікулів у свій час роблячи процедуру швидко і легко. Лікування не займає багато часу, насправді лікування для верхньої губи і підборіддя може бути завершена протягом 5 хвилин, 10 хвилин, пахви, область бікіні 20 хвилин і так далі. Результати можна помітити після однієї процедури і забезпечення процедури здійснюються відповідно до плану лікування, часові рамки стають волосся безкоштовно може бути настільки ж швидко, як 5-6 місяців. У зв’язку з помітною різницею в призначенні рази і волосся безкоштовно термінів, популярність лазерної епіляції значно зросла і стало варіант, який може вписатися в образ життя кожного а також надання їх результатами, яких вони бажають.

Резюме дослідження, опублікованого в “дерматологічної хірургії” у 2000 році показав, виявлених відмінностей між дванадцятьма пацієнтів з використанням обох методів лікування у двадцять чотири області тіла. Вона заявила, що “в той час як лазерна епіляція може бути дорожче, ніж електроліз, він в шістдесят разів швидше і менш болісно порівняно з електролізом і більше пацієнтів відчували більш сприятливі результати з лазерної епіляції і тепер з сопрано XL цілком безболісно .