домашній лосьйон для тіла

Змішайте кілька крапель гліцерину, оливкової олії і рожевої води в одній великою ложкою молока. Застосуйте це регулярно на обличчя, шию і руки перед сном на ніч. Промийте його м’які руки в час сходу сонця з цигарковий папір. Ванна з гарячою водою. Застосувати гліцерину змішати з рожевою водою і соком лайма на обличчя, шию і руки щодня ніч. Об’єднати 4 чайної ложки кокосового масла, 3 чайних ложки солі, 1 чайна ложка лимонного соку. Натріть його на все тіло. Це хороший лосьйон тіла. Змішайте три ложки солі, одну ложку лимонного соку в однієї ложки кокосового масла. Нанесіть його на все тіло з легкої тяжкості. Це видатний лосьйон для тіла, який зробить тіло м’якими.

миючий засіб

Змішайте одну чайну ложку порошку сандалового, одна столова ложка жовта охра, один і половину столової ложки сиру. Застосовують їх у вигляді пасти на все тіло. Після того, як суха прийняти ванну. Молоти рис, грам пульс, архар імпульсу в рівній кількості. Увімкніть лимонний сік, ячмінної борошні, рожеву воду, Mehandi, куркума, льоду та холодної води. Зробіть пасту. До прийняття ванни нанесіть на все тіло. Прийміть ванну після 1/2 год. Це хороше миючий засіб. Щоб очистити організм змішати три столові ложки молока, одна столова ложка пшеничного борошна і 8-10 крапель гірчичного масла. Зробіть свою пасту. Нанесіть його на все тіло. Через 15-20 хвилин протерти і видалити його з рук. Мийте все тіло водою. Щоб очистити шкіру, змішайте одну ложку лимонного соку, одну ложку борошна грама. 1-1 ложки ячменю і проса борошна. Зробіть свою пасту і нанесіть на все тіло. Після того, як суха втирати його і очистити його. Після декількох днів там буде змінити в шкірі.

Фруктові кислоти

Фруктові кислоти відмінно підходить для шкіри, тому що вони послабити клей серед мертві клітини шкіри і клітини відпадають, залишаючи обличчя дуже гладкою і м’якою. Ви будете вражені тим, як легко можна виробляти казкові наслідки для вашої шкіри, що ви можете собі уявити тільки самі дорогі і складні вироби можна було купити могла зробити.

Не тільки це, але АНА знаходяться в фрукти і овочі, ви, можливо, вже у вашій кухні або збільшення у вашому саду, так що ви не т вимагають турбуватися про будь-яких штучних хімічних речовин, які можуть призвести до пошкоджень. Спробуйте будь-який з наступних кислот плоди, але завжди дбаємо, щоб уникнути ваших очах. Уникайте використання цих домашні пілінги якщо ваша шкіра засмагла, і перед входом до НД

Красиві ноги

Виконайте наступні дії, щоб отримати великі ноги: У ніч перед великий день, замочити ноги в соду. Потім візьміть грубої морської солі і втирати його на ноги, щоб видалити мертві клітини шкіри. Застосувати дитяче масло помірно. Дозвольте вашим ногам розслабитися. Руб лосьйон на Ваші ноги, перш ніж покласти на шкарпетки. Спати з шкарпеток на а вранці ноги будуть ходити самі.