Як приховати герпес без рідке тональний засіб – кращий герпес Поради та рекомендації

Я розробив герпес вчора, і так як я ніколи не був один, перш ніж я не мають ніяких мазей або кремів. Я також не мають рідкої основи, тому не можу приховати це таким чином. Так що я потрібен спосіб, щоб позбутися від нього на ніч або, щоб приховати це вранці. Як прикрити герпесу без рідини Foundation? Будь-які ідеї?

Якщо у вас також є це стосувалося то ось декілька порад, які можуть допомогти вам для лікування вашого герпес. Спроба приховати це може призвести до поширення інфекції. Якщо доторкнутися до кисті макіяж або консилер палицею або навіть свою руку, щоб герпес і доторкнутися до іншої сторони вашого рота вона може поширитися і гірше. Також намагається приховати це може зробити його гірше. Я хотів би залишити його в спокої. Клянуся Abreva. Це крихітні трубки, яка триває дуже довго. Йдеться про $ 17. Я використав його, коли я відчув, герпес виходить на поверхню, і це пішло 2 дні, не повертаючи потворним. Що матеріал є дивним. Дуже рекомендую його.

Налийте на вухо тампон і нанесіть на області дії, коли ви помітили, що ваш герпес стає білим миттєво це означає, що він працює. Бактерії не мають ніякого вибору, окрім як висихає, дозволяючи вашій області впливу, щоб повернутися до нормального життя. ШВИДКО. Це не жарт. Більшість дерматолог продукти містять перекис будь-якому випадку.
Коричневу пляшку дешевого, безпечного і ви можете знайти його в будь-якій аптеці. Ну так чи інакше. Герпес є біль в дупі, ви знаєте, що. І просто відпочити все буде добре.

Ось те, що працює для мене.

Я купив тюбик Carmex. І це відноситься герпес, а також. Це не буде працювати, а також, коли він насправді не сформувався, коли його формування він відчуває себе дуже сухою. Тому, коли я відчуваю, однією формування Я складаю на Carmex як божевільні. І кожен вечір, перш ніж я ліг спати ID використовувати лайно навантаження Carmex ID і прокидатися з красивою здорової рожеві губи

Але … Ми не народжуємося з герпес. Я дізнався, що вони передаються навколо так, коли хтось цілує вас герпес ви в значній мірі на болтах. Ви їх для іншої частини вашого життя … Вибачте. Але є безліч позабіржовому речі, як я чув, Lactine Таблетки чудотворців як. Коли ви відчуваєте, однією формування приймати таблетки за вказівкою і WAA УЛП. Вам не потрібно бути приписані, щоб отримати їх небудь. Попросіть фармацевт, тому що вони охолодити їх, і я ніколи не бачив у холодильнику медицини проходу