Як видалити бородавки і родимок

Там не бракує корисних міль та процедури видалення бородавок там.

Давайте почнемо з найбільш поширених медичних процедур, що використовуються для молу і видалення бородавок.

Майте на увазі, ваш лікар, ймовірно, допоможе вам визначити, які з перерахованих нижче процедур є правильним для вас.

Одна процедура передбачає заморожування зростання шкіри від шкіри. Це називається кріотерапія. Після заморожені, зростання видаляється. Ця процедура безпечна і не викликає багато болю. Ризик утворення рубців дуже мінімальні.

Лазери також добре працювати на шкірі новоутворень. Лазерний промінь проникає у верхні шари шкіри і потрапляє в крихітні кровоносні судини годування зростання. Процедура безпечна, але ви повинні знати, що це трохи болісно. Процедура не може викликати довгострокові рубців.

Електро-хірургії й інший варіант. Тут електричної голкою використовується для обпекти шкіру зростання. Ця процедура зазвичай включає в себе ніж хірургів, щоб повністю видалити зростання тільки зовнішні шари були спалені. Ця процедура хвороблива, тому пацієнти отримують місцеву анестезію заздалегідь. Ризик утворення рубців набагато вище, з цією процедурою.

Нарешті, враховуючи, що бородавки викликаються вірусом, Ваш доктор також ліки він може призначити для них. Активний інгредієнт практично всі лікарські засоби саліцилової кислоти. Без рецепта ліки бородавкою насправді містять цю ж інгредієнти, але дозування не так висока, як те, що у Вашого доктора є.

Там немає простий спосіб лікування бородавок, ніж за допомогою ліків. Бородавки ліки, як правило, працюють у більшості випадків і не проводять ніяких серйозних побічних ефектів. Один недолік це час, що потрібно, щоб повністю видалити бородавки, які можуть бути декількох тижнів.

Якщо ви не хочете, щоб звернутися до лікаря, а замість цього волів би видалити родимки або бородавки в домашніх умовах самостійно, Є кілька варіантів для Вас розглянути.

Пам’ятайте, що це правило, краще поговорити зі своїм дерматологом, перш ніж починати з того чи іншого методу. Ви будете раді, як тільки ви робите.

Ось кілька найпоширеніших домашніх засобів.

Шкірних утворень були успішно лікується за допомогою трав, як календула, масло чайного дерева і алое віра.

Є також фруктові соки можна використовувати, як і грейпфрут. Просто нанесіть його на шкіру зростання кожен день. Ви повинні будете дати ці методи деякий час працювати, може бути, навіть кілька тижнів. Стійкість має вирішальне значення.

Там також клейкою стрічкою, яка довела свою ефективність при видаленні бородавок. Здається дивним, але це дійсно працює. Ви просто вирізати невеликий шматок клейкої стрічки і розташовуєте його на своєму бородавку. Далі слід підвищений імунну відповідь, який означає, що ваш організм починає атакувати сам вірус.