Якщо я змінив свій спосіб життя буде йти зуби білими

Жовті зуби може бути реальною вимкнути у багатьох ситуаціях. Я використав, щоб спробувати уникнути посміхатися просто так, що у мене не буде, щоб показати мої жовті зуби. Я сиділа перед дзеркалом після майже кожного прийому їжі і погляньте на мої зуби. Я хотів переконатися, що вони більше не було жовтим, ніж вони були. Це дуже сумне місце бути. Це було, коли я зрозумів, що мені потрібно було щось робити. Я був повний рішучості знайти спосіб отримати білосніжну посмішку. У мене не було багато грошей, у той час, так що я знав, що я повинен був знайти спосіб, який не коштуватиме мені багато грошей. Так я і зробив деякі дослідження, і дізналися про відбілювання зубів лотки.

як саме вони працюють?

В основному відбілювання зубів лоток як капи. Зазвичай ці лотки приходять з якоюсь розчин перекису. Це рішення зазвичай перекису карбаміду. Що відбувається, що це рішення розпадається на перекис водню і діє, щоб позбутися від плям на зубах шляхом окислення. Ви ставите розчин в лоток, а потім вставте лоток в рот. Рішення робить все інше. Ви повинні дивитися на відбілювання лоток, в якому десь між 10-20% перекису. Все, що понад, що це занадто багато.

Скільки часу це займе?

Зазвичай він має лоток на зуби протягом приблизно 15-20 хвилин залежно від продукту, який ви використовуєте. Це робиться приблизно в два рази в день протягом 2 тижнів. Це, як правило, скільки часу займає. Кожен продукт відрізняється, так що просто дотримуйтесь інструкцій.

Не викликає сумнівів, що деякі наші шкідливі звички можуть мати шкідливий вплив на наш організм. Точно так само наші погані звички в їжі часто забарвлює зуби. Багато хто з нас стикаються з проблемою зміни кольору зубів. Це викликано через куріння, пити багато чаю, кави або алкоголь. Також це може бути через старіння або в результаті тривалого прийому антибіотиків. Безвідносно, бути причиною, наші зуби схильні жовті плями. Вони починають знебарвлення, залишаючи жовтуватим відтінком позаду нього, як проходить час. Люди відчувають збентеження або небезпечних для цих плям на зубах. Більшість людей не хочуть жити з цією непривабливою посмішкою.

Просування в цій області досягнуто породила кілька способів, щоб ваші зуби сяють і додати блиск вашій посмішці. Є багато ефективних процедур, щоб відбілити ваші зуби. Одним з таких методів, що освітлити плями на ваших зубах IS із зум відбілювання.

Як процес зум відбілювання зубів проводиться?

Стоматолог спочатку розмістити рот дужки так, що він може бути зручно тримати відкритими протягом всього процесу.
Ваші губи і ясна всі покриті, піддаючи тільки зуби.

Деякі захисний гель або гуми поміщається на ваших ясен і губ, щоб зменшити їх чутливість до впливу ультрафіолетового випромінювання.
Лікар застосовує Збільшити відбілювання зубів гелем для ваших зубів. Цей гель призначений для роботи з зумом світла.
Спеціальна ультра легкий зум фіолетовий зроблено падати на ваших зубах, який розпадається на гелі. Світлом активує перекис водню проникати всередину поверхні зуба.

Молекула кисню, що виділяється ламається і потрапляє в емаль і відбілює її.
Процес триває протягом 15 хвилин. Цей процес повторюється тричі. Протягом всього процесу, ви можете насолоджуватися переглядом ТБ, почитати книгу або послухати музику.

Відбілювання зубів може мати величезне значення в своїй усмішці. Маючи забарвлених зубів є загальною причиною, чому багато людей ухиляються від посмішки та соціальної ситуації в цілому. Переконайтеся, що ви отримує останні технології відбілювання зубів для досягнення найкращих результатів. Лікування має включати в себе як вдома відбілювання зубів комплекти і процедур, виконуваних косметичних стоматологів.

Лікування кореневих каналів також є дуже популярним лікування в стоматології в управлінні проблеми і про те, що ми спеціалізуємося на безболісної стоматології забезпечення. Лікування кореневих каналів найкраще проводити у стоматолога, який спеціалізується на лікуванні кореневого каналу, тобто ендодонтії. Всі види лікування кореневого каналу повинні виконуватися ендодонтів, які є експертами у цій процедурі.

Зубні імплантати виконуються для відновлення відсутніх зубів. Зубні імплантати (інакше відомий як зубні імпланти) являють собою постійне рішення замінити втрачені зуби. У порівнянні з знімні протези, зубні імплантати відчувати себе більш природно і безпечно і більше як ваші природні зуби. Ще одна перевага зубних імплантатів є те, що вони можуть тривати все життя. Тим не менш, перед визначенням, мають зуби імплантатів є кращим варіантом для вас важливо, що ви звернетеся із зубною имплантолог, який спеціалізується в цій процедурі.