Обмеження хірургія століття – відірватися

Пару років тому, голуб провів дослідження на Близькому Сході в рамках своєї глобальної кампанії за справжню красу. Результати, які вийшли залишив мене приголомшеним про те, скільки (дуже високий) цих жінок, які живуть за завісою значення і переглядати особисті краси.

Дослідження виявили, що носіння післяопераційного соусі, після пластичної операції вважається чимось символ статусу серед мешканців цієї частини світу. Принаймні 9 з 10 арабських жінок висловили невдоволення своєю зовнішністю.

Тридцять сім відсотків арабських дівчаток (віком 15-17 років) зізналися, що вони, ймовірно, вважають косметичної хірургії в найближчому майбутньому. Арабські жінки в центрі уваги, як Хайфа Вебі і Ненсі Ajram, ліванської співачки були визнаними зразками сучасної жінки і вільнодумства непримиренні прихильники пластичної хірургії.

Серед широку гаму косметичних процедур по хірургії зажадав жінки з цієї частини світу, процедури, як пластика повік в Лос-Анджелесі, як повідомляється, один з найбільш популярних операцій. Як ви думаєте, може бути причина для цього?

Як відомо, Абая-каптан, як сукня носити арабські жінки, покриває їх тіла і залишає тільки очі відкриваються і не частково. Зрозуміло те, що ці жінки хотіли б, щоб їхні очі настільки привабливі, як може бути. Якщо блефаропластика в хірургії Беверлі-Хіллз може виконати це жіноче бажання, ніж дивно це популярно.

Що ви думаєте? Це хороша причина, щоб мати хірургія століття в Лос-Анджелесі? Пластикові хірургії Інституту Каліфорнії хотіли б знати.