Догляд за волоссям Поради для довгого волосся

Є багато кроків, необхідних для навчання, як доглядати за довгим волоссям. Так само, як коротке волосся, він буде мати деякий обслуговування методи, які є унікальними в своїй довжини. Але незалежно від довжини, кілька порад, догляд за волоссям залишаються тими ж, такі як пити багато води, їсти здорову і отримувати велику кількість вітамінів та поживних речовин, зокрема, біотин є важливими, щоб зберегти ваші волосся здоровими і виглядає чудово.

Незалежно від її обсягу і стилю, ми всі хочемо одного: здоровим, великим нетерпінням шевелюрою. Але перший крок до того, здорові, розкішне волосся, щоб знати його точний тип. Це жирна, суха або нормальна? Це ваше волосся природно кучеряві або прямі? Ви стурбовані лупа? Лі ваші волосся були оброблені в деякому роді? Це крихке або сильним?

Один з найшвидших способів зруйнувати ваше волосся глибоко смажити його на регулярній основі з праски і фени. Використовуючи ці гарячі інструменти більш ніж один раз на блакитний місяця сушить ваші волосся і сприяє пошкодження і посічених кінчиків. Замість цього спробуйте повітряної сушки або інвестувати в якість феном. Ці способи сушіння набагато краще для вашого волосся і допомагають стимулювати зростання.

Експерти по догляду за кучерявим волоссям припустити, що, якщо ви збираєтеся використовувати уточнюючи шампунь не застосовують їх до вашого волосся більше одного разу протягом місяця. Виберіть шампунь, який не є прозорою у зв’язку з прозорістю, то це вказує, що вона містить миючі засоби, що призведе до зниження вологи у волоссі і, що не підходить, якщо ви хочете гладкою керованої довгими кучерявими волоссям.

Миття волосся з будь-яким видом молока є ще однією великою ідеєю. Це дуже просто, як ви можете використовувати його, як ви використовуєте шампунь для нормального волосся. Мити волосся молоко може зробити ваше волосся м’яким і блискучим, поставляючи необхідні натуральних олій.

В’язок є спільними в вашому волоссі. І найкращий спосіб, щоб позбутися від них щіткою волосся знизу. Це тому що якщо ви чистите зуби зверху, ви тільки тягнути зв’язок разом, щоб створити вузли, які доводять, важко впоратися. Цілком можливо, щоб уникнути посічених кінців за допомогою Широкий зуба гребінки після миття волосся.

Не ходи більше тижня без миття волосся. Поширений міф серед афро-американських жінок не мити волосся занадто багато, тому що це призведе до сухості. Далеко від істини. Вода буде тримати ваші волосся зволоженими і чистою. Наявність чистої шкіри голови і волосся буде сприяти росту волосся. І це пахне набагато краще!

Що стосується ваших довгих догляду за волоссям, повітря висушити його по можливості, зосередитися кондиціонер на його кінцях, промийте його під душ і залишити його висить вниз. Як частина вашої догляд за волоссям, не забудьте використовувати шампунь від лупи і зробити остаточний промити в холодній воді ігнорувати холодні температури взимку, тримати супер абсорбент сушіння волосся рушником поруч, і пам’ятайте, ніколи не розчісуйте волосся, коли він мокрий які може привести волосся розірвати.