як зберегти ваші нарощування волосся у верхній частині condition_

Нарощування волосся може кардинально змінити свою зовнішність і дати вам блискучі замки довго ви завжди хотіли. Але якщо ви хочете створити найбільш природний вигляд неможливо, то ви повинні будете піти, щоб знайти найкращі в нарощування волосся, і ці зазвичай не з дешевих! Ви повинні чекати, що ваші розширення тривати від 4 до 6 місяців залежно від того, наскільки добре ви дбаєте про них.

Як ви відвалили стільки грошей на ваш новий вигляд, ви, очевидно, хочете, щоб тривати так довго, як це можливо. Це не повинно бути важко працювати. Якщо ви вибрали кращі якості волосся розширення, то ви можете в значній мірі розглядати його як ваші власні волосся. Тим не менш, вам необхідно проявляти особливу обережність відносно зволожуючий волосся, як розширення не прив’язані до власного коріння і не отримає натуральної олії, що ваші власні волосся не, тому його можна як правило, висихають досить швидко. Цю проблему можна вирішити за допомогою зволожуючих шампунів і кондиціонерів і бути обережними, скільки тепла ви піддаєте ваше волосся. Ваш стиліст проконсультують Вас з найкращим продуктів для використання на ваше волосся, коли ви повинні покласти його розширення і ви повинні слідувати цій раді. Це гарна ідея, щоб інвестувати в хорошому незмивний кондиціонер для використання на кінчики волосся, щоб зберегти її м’якою. Але будьте обережні, щоб не перестаратися, тому що занадто багато продукту може призвести до нарощування і заплутувати. Будьте в курсі використання продуктів, які вживають алкоголь, оскільки вони можуть привести волосся стає сухим.

Багато людей побоюються, що якщо вони отримують їх нарощування волосся волосся стане заплутався і виглядати брудним, але це не повинно бути так. Якщо ви інвестуєте в найвищій якості нарощування волосся, то це не повинно бути проблемою, це тільки, коли волосся низької якості, що часто відбувається сплутування. Тим не менш, ви повинні прагнути, щоб чистити волосся з м’якою щетиною, принаймні, 2 рази, щоб видалити всі заплутує. Щоб захистити ваші волосся, ви повинні почати на кінцях волосся і працювати ваш шлях вгору так, щоб не поставити будь-який непотрібний стрес за облігаціями. Ви також повинні зберегти ваші волосся чистою, щоб запобігти заплутування. Волосся, які є скупчення бруду чи потім, швидше за все, заплутатися, ніж чисте волосся, щоб переконатися, що ви миєте волосся достатньо. Перед пранням Ви також повинні бути впевнені, щоб видалити всі зв’язок перед спробою миття волосся.

Якщо ви йдете на один додаток пасмо то ви не повинні відчувати дискомфорт під час сну, як облігації настільки малі і не громіздкі взагалі. Тим не менш, ви повинні бути упевнені не спати з мокрим волоссям, так як це сприятиме заплутування, що буде кошмар, щоб позбавитися від ранку! Ви також повинні або зав’язати волосся у вільний хвостик або косу під час сну так, щоб вона не заплуталася в одночас.

Якщо ви хочете змінити свій зовнішній вигляд при носінні розширення шляхом фарбування, хімічної завивки або хімічного випрямлення, не намагайтеся повторити це вдома. Ви завжди повинні залишити це ваш стиліст. Ви також повинні переконатися, що ви відвідуєте регулярне технічне обслуговування зі своїм стилістом, щоб переконатися, що облігації як і раніше безпечно і для будь-яких необхідних коригувань.

Якщо ви будете слідувати цим простим рекомендаціям, то ви отримаєте задоволення від вашого волосся на багато місяців! За додатковою інформацією та для найкращого в нарощування волосся чому б не відвідати Інаньч сайту. Натисніть тут, щоб зробити повсякденне хороший день волосся!