нічого, крім зуба

Є люди більше піклуються про те, ідеальної посмішкою на співбесіді або на їх весіллі? Який з них американці цінують більше: чисте тіло або чистою рот? І якщо жінки могли б поділитися своїм раковина з скибкою Голлівуді під час чищення зубів, за кого б вони вибрали?

Творці популярного бренду зубної пасти нещодавно провела опитування, щоб розкрити відповіді на ці та багато інших забавні усні запитання допомоги. Деякі з найбільш цікавих моментів включають в себе:

• «Ви прийняті!” козирі “Я!”

Троє з чотирьох респондентів хочуть, щоб їхні посмішки бути його кращим на співбесіді, і тільки половина респондентів поклялися, що вони потребували блискучі посмішки для їх власного весілля.

• «Карти, запасне зміна у ставленні дорожніх зборів, зубна паста ….”

Близько 20 відсотків американців тримати тюбик зубної пасти в машині.

• Промити рот outranks чистим тілом

Коли його запитали, яку частина їх повсякденного життя вони абсолютно не пропускають, 94 відсотків респондентів заявили, «чистити зуби», в той час як тільки 77 відсотків з тих же респондентів сказали, що вони ніколи б не пропустити щоденний душ або ванну.

• снек-план нападу

Більше 40 відсотків вважають, що чистити зуби протягом дня допомагає їм уникнути перекусів між прийомами їжі.

• перше враження на першому побаченні

У той час як ніс знає, що запах тіла займає перше місце в списку найбільших turnoffs під час першого побачення, погане дихання стало дуже другий.

• Відбілювання зубів є “білий гарячий”

Шість з 10 респондентів зробили кроки, щоб відбілити зуби за допомогою більш-позабіржовому продукти аптека, із зубною пастою є найбільш популярним продуктом відбілювання придбали.

• “отримати свою власну трубу, молодший!”

Сорок п’ять відсотків батьків вважають за краще купувати окремий тюбик зубної пасти для власного використання, а не участь комунальної трубки сім’ї.

• Голлівуд його і її раковини

Нарешті, дами було поставлено питання: “Якби ви могли підняти лікті з одним з найпопулярніших акторів Голлівуду, коли чистите зуби, хто б це був?” Джордж Клуні і його арешт посмішкою зайняв перше місце, в той час як Меттью МакКонахі здобув другу і Бред Пітт посів третє.