ніжні болючі рішення для алергії шкіри

Що таке алергія?
Алергія є реакцією імунної системи на зазвичай нешкідливі речовини, які він вважає шкідливими. Речовинами, що викликають алергію, називаються алергенами.
Як вони виникають?
Ваша імунна система власної природного захисту від інфекцій та інших сторонніх речовин. Імунна система спочатку повинна бути чутливим, щоб мати реакцію на конкретну речовину. Це означає, що алергія Дитячі комбінезони може бути створена лише після його впливу речовини.
Після сенсибілізації реакції тіла буде з’являтися кожен раз у вас є контакт з цією речовиною. Алергічні реакції можуть бути викликані багатьма речовинами. Найбільш поширеними є укуси комах, шерсть тварин, латекс, продукти харчування, медикаменти, пилок, цвіль, пил і пилових кліщів.
Алергени можуть викликати різні види алергічних реакцій шкіри. Сінна лихоманка, астма і алергії шкіри є найбільш поширеними алергічних станів.
Алергени, таких як цвіль і пилок дерев, трав і бур’янів викликає сінну лихоманку.
Пилок, цвіль і домашній пил може викликати напади астми.
Є багато можливих причин алергічних реакцій шкіри. Приклади подразників, які можуть викликати алергію реакції, коли вони досягають вашої шкіри волосся або по догляду за шкірою, нікелю в ювелірних виробах і пряжки ременя, барвників в шкіру або тканину, і дубові отруйним плющем або отрута. екземи шкірні хвороби, яка викликає сухість, свербіж, дрібними лусочками або лущення, а в деяких випадках м’який почервоніння. Причиною екземи, як правило, невідомі.
Симптоми алергії шкіри може бути викликане поширені продукти, як горіхи, молюски, молоко, яйця, арахіс. Харчова алергія зазвичай трапляються у дітей, який може перерости їх.
Алергічна реакція може іноді бути серйозним. Це називається анафілаксії. Це небезпечне для життя надзвичайної ситуації, які можуть вплинути на дихання і кровообіг протягом декількох хвилин. Укуси комах, деякі продукти харчування та ліки, такі як пеніцилін є одними з найбільш поширених причин важких алергічних реакцій.
Які симптоми?
Симптоми алергічної реакції залежить від типу і тяжкості реакції. Звичайні симптоми алергії є спазми в животі, сльозотеча, свербіж, нежить або нежить, чхання, висип, набряк і діарею.
Як вони діагноз?
Ваш лікар огляне вас, і запитати про вашу історії симптоми і шкірні реакції.
Ви можете мати тести, щоб з’ясувати алергенів, які викликають вашу алергію. Шкіра нуля або хуй тести є кращою альтернативою для більшості пацієнтів. Для цих тестів ваш провайдер шукає реакції на невелику кількість підозрюваних алергенів під вашу шкіру. Щоб знайти те, що у вас алергія на, ви можете вимагати, щоб мати аналізи крові.
Для ідентифікації харчової алергії, ваш провайдер може запропонувати вам, щоб припинити їсти певні продукти, щоб з’ясувати, яка з них викликає вас алергії. Тоді ви можете спробувати ретельно їсти ці продукти знову ж, один за іншим, щоб побачити, якщо ваші симптоми повертаються.
Потім, ви можете мати ваші алергії шкіри, обробленої BIOSKINBALM, природне рішення для догляду за шкірою розроблена, щоб полегшити ваші симптоми шкіру, не залишаючи небажаних побічних ефектів.