нарощування волосся часто задаються

Як довго можна бути моїм розширень?
У вас може бути будь-якої довжини ви хочете до близько 26 “-30”. Все, що більше, ніж це ставить додаткову вагу на шкірі голови, які можуть призвести до нерівномірного тиску і шкоди для ваших власних волосся. Найкрасивіший нарощування волосся для жінки в середньому висота зазвичай складає близько 22 “або менше.

Чи можу я носити моє волосся?
Звичайно, розширення не повинна застосовуватися будь-яка нижче базової шкіри голови (близько навіть з середини вух), і тому ваші волосся під цієї точки охоплює розширень в той час як ви носите його в кіски, хвостики, французький повороти, французькі коси і т.д.

Це боляче? Чи буде він рвати на собі волосся?
Ні, ні, ні! Якщо боляче вибратися звідти! Розширення художник повинен обплетення треків твердо, але зручно. Напруга має бути ще на всьому протязі Вашій голові окуляри не тягне або шкодить. Чи не миритися з кимось говорю вам, вона повинна бути дуже жорсткою, щоб бути в безпеці. Рвати на собі волосся не ідея. Ви будете знати, у вас є щось на голову, в перший день або два, але після того, що ви навіть не відчуєте, що вони є.

Як щодо мого повторного зростання. Я натуральна брюнетка, але хочуть блондинки розширень.
Легко. Колорист просто повинен обійти розширень. Це робить ваші кольори дешевше, бо насправді ви тільки колір корони і лінії росту волосся. Це також означає, що волосся в коси залишається незайманою, і коли ви в кінцевому підсумку мають розширення від ваших власних волосся знаходиться в чудовому стані.

Інші стилісти або інших компаній говорять, що волосся клеї, полімери, облігації зашкодить моїм волоссю.
False. Для волосся компанії, щоб отримати патент на своє волосся або методів, воно має бути FDA схвалено. Їх хіміки перевірили його багато разів. Патентний процес не є легким завданням тому вони повинні дійсно вірять в їх зв’язку якості. Єдине, що може пошкодити ваш нарощування волосся поганого технічного обслуговування і тримати їх довше, ніж 12 тижнів. Ми пропонуємо всі види методів, включаючи полімери. Ми дуже відкриті і дасть вам пропозиції, а не протистояти. Стилісти які говорять, що утворені тільки в 1-методом або волосся компаніям, які говорять, що тільки продаємо техніку 1, або клієнтові, поганий рот ніколи не були утворені на належному догляді або був неправильний метод. Будь-яке нарощування волосся художників або волосся компанія повинна говорити погано про іншій техніці. Чому? Тому що вони не пропонують, що іншої техніки і, отже, вони не будуть робити гроші, якщо вони продають вам те, що вони навіть не пропонують. Так вони рекламують і стверджують, що «кращі нарощування волосся у світі», зрозумів? Ми пропонуємо широкий вибір, щоб ви знали реальні факти. Не обмежуйте себе в освіті і можливість просто метод 1. Зробіть своє дослідження. Вирішіть для себе самого, а не їм. Остерігайтеся також непрофесійно і дуже неосвічені зауваження; «моє це кращий спосіб у світі”, “Я можу зробити це за менші гроші, ніж плюсів”, “їхній метод зруйнує ваше волосся”, “клей, тепло, металу, погано для вашого волосся “.

У всіх веб-сайтів, які говорять, нарощування волосся пошкодження волосся, тому що клей, тче, або метали не так?
Так. Тільки недосвідчені стилістів буде афішувати такі коментарі. Також тільки компанії, які пропонують один-розмір-підходить-всім буде афішувати, що і ті, хто стали жертвами поганого рот. Досвідчені косметологи і ліцензовані займають провідні виробники ніколи не сказав би, що. Інша справа, не так багато салонів пропонують таку спеціальність, так що їх відсутність знань у цій області є мінімальним. Вони продадуть вам все, що вибір, який вони добре обізнані в надії заробити трохи грошей. З іншого боку, провідних виробників отримати принаймні 5 клієнтів на тиждень, і вони пропонують широкий вибір варіантів. Їх називають фахівці – як ми. Наприклад, ті, хто стверджує мав невдалий досвід роботи не було їх розширення встановлені правильно, підтримується належним чином або видалені терпляче. Нарощування волосся вимагає великих терпіння. Ваше волосся різної довжини. З рівним розподілом, навіть розміщення і використання правильного розміру вкладень не викличе страшні історії недосвідчених людей говорити.

Додаткову: http://www.cahairadditions.com/faqs.htm