мікро CO2 дробова лазерне лікування

Блефаропластика є одним з найбільш часто запитуваних і задовольняють процедур у пластичній хірургії. Кожен хірург має свій власний стиль у виконанні цієї процедури, яка, коли зроблено добре, може дати значне поліпшення у пацієнтів, AOS зовнішній вигляд. Як Oculoplastic хірург з акцентом на практиці косметичної хірургії століття, я зрозумів, що багато хто з моїх пацієнтів хотіли піти на, Äúnext крок, AU в поліпшенні зовнішнього вигляду навколо очей після блефаропластики. Як правило, це означає, покращуючи зовнішній вигляд тонких ліній і зморшок навколо очей. Управління шкіри в області навколо очей стала важливим аспектом моїй практиці, особливо використання шліфування технології.

Вибір, який ми маємо в арену для догляду за шкірою навколо очей включають креми, хімічний пілінг і лазерне шліфування. Замір пацієнта, AOS кінцевої бажає, а також їх терпимість до дискомфорту ключові моменти, які визначають, що я рекомендую.

Наші пацієнти хочуть швидкого загоєння, що часто означає повернення у велику частину своєї звичайної діяльності – зокрема, в роботі приблизно через тиждень. Люди, як правило, не пацієнта з тривалою еритеми, як ми дізналися, в багатьох випадках з лазером. Я виявив, що використання різних кремів проти зморшок допомогли моїх пацієнтів з м’якою та помірною періокулярного зморщування рогівки. Ад’юнкт-процедури, такі, як використання ін’єкцій ботокса також були корисні в максимізації впливу цих кремів проти зморшок. З мого досвіду, вигоди від багатьох кремів проти зморшок взагалі плато після шести місяців лікування. Хоча я лікування багатьох пацієнтів з цим кремом, я виявив значні відмінності у відповідності і пацієнтом, AOS сприйнятті поліпшень.
На мій погляд, ідеальний компроміс між тривалої еритеми та можливі ускладнення лазерів і тонкі поліпшення від довгострокового використання кремів проти зморшок є Micro Дробові CO2 лазера. З мого досвіду, виборі пацієнтів правильно і обговоренню остаточного результату зазвичай призводить у пацієнтів, задоволені результатами.