зволожувачі – як вибрати правильний

Широкий спектр зволожувачів на ринку може бути досить переважною. Що так багато варіантів на вибір, правильний вибір для вашої шкіри стає непростим завданням. Однак для того, щоб переконатися, що зволожуючий крем дає хороший результат, важливо, що ви обираєте той, який сумісний з вашим типом шкіри і звертається до всіх вашим потребам і вимогам.

Одна з поширених проблем, з якими стикаються жінки в тому, що за сухою шкірою. Насправді, кожна людина має справу з сухою шкірою на тому чи іншому рівні. Очевидне рішення цієї проблеми є зволожують з правильним зволожувач. Тим не менше, проблема виникає, коли потрібно вибрати зволожуючий крем з різних варіантів, які доступні на ринку

Зволожуючі – Що це таке?

Зволожуючі метою збереження вологи в шкірі, тобто вміст води в клітинах шкіри, утворюючи шар масла навколо зовнішньої поверхні клітин шкіри. Наші тіла створюють ці природні захисні масла, але через щоденного зносу тканин, ці масла видаляються. Мила і миючих засобів, як правило, зішкребти цих натуральних олій.

Кращий час, щоб зволожити шкіру відразу після душу, коли шкіра злегка волога. Це тому, що пори шкіри відкриті і легко поглинати зволожуючі компоненти.

Вибираючи правильний зволожуючий крем

Існує величезна безліч зволожуючих продуктів, доступних на ринку у вигляді крему, лосьйони, сироватки і гелі. Вони містять спеціалізовані інгредієнти, які постачають необхідні поживні речовини до шкіри і зволожує його достатньо. Деякі містять інгредієнти, які вологу з навколишнього середовища, в той час як деякі містять інгредієнти, які допомагають замок у вологи. На відміну є склади, такі різні є їх методології, щоб зволожити шкіру.

відповідно до типів шкіри:

суха шкіра
Людям з сухою шкірою повинні шукати багатий вершковий зволожувачі, які містять інтенсивні зволожуючі агенти. Це компенсувало б пересохлих шкіри і забезпечити таку необхідну вологу в шкірі. Спробуйте Kinerase Остаточний Зволожуючий ніч. Він знаходиться в 8:00 зволожуючий крем, який зволожує шкіру інтенсивніше.

жирна шкіра
Людям з жирною шкірою слід розглянути можливість використання масла, легкі зволожуючі продукти, переважно лосьйони або гелі. Одним з основних помилок серед людей у ​​тому, що жирна шкіра не потребує зволоження. Це, однак, не відповідає дійсності. Жирна шкіра є результатом надмірної видобутку нафти (шкірного сала) в клітинах шкіри, а не надмірної вологи. Тому, навіть якщо ваша шкіра жирна і жирна, вона все одно не вистачає вологи. Крім того, недолік вологи в клітинах шкіри роблять їх виробляти більше нафти, щоб компенсувати зневоднення. Так що, не пропустіть зволожуючий шкіру і замість цього, подивіться на один, який обслуговує жирної типів шкіри. Kinerase HydraBoost інтенсивного лікування є хорошим вибором.

комбінованої шкіри
Люди з типом шкіри комбінації повинні використовувати два зволожуючих засобів – один, який обслуговує нормальної / сухої шкіри, а інший для жирної шкіри. Люди з комбінованої шкіри, як правило, жирної Т-зоні (лоб, ніс і підборіддя), в той час як решті частини обличчя залишається сухою. Таким чином, ви повинні використовувати безмасляний зволожуючий крем на Т-зоні в той час як продовжити регулярну для інших частин обличчя, як щоки і декольте.

чутливої ​​шкіри
Люди з чутливим типом шкіри повинні переконатися, що їх зволожувачі не містять агресивні інгредієнти і вільні від будь-яких штучних ароматизаторів і парабенів. Подивіться на таких лейблах, як «не комедонов» і «неканцерогенними. Чутлива шкіра дуже нестерпно суворих інгредієнти. Тому переконайтеся, що зволожувач м’який і звертається до чутливості шкіри. Спробуйте клінічні Полі Вітамін сироваткою.

залежно від погоди:

літо
Літні місяці пов’язані з спеки і високої вологості. А шкіра зазвичай стає жирною через надмірне потовиділення. Таким чином, доцільно використовувати легкі зволожуючі креми протягом літнього сезону. У самому справі, ви повинні дивитися на зволожуючі, які містять SPF з метою забезпечення безперервної захисту від сонця.

зима
Зимові місяці холодної і страждає від холодних вітрів, які забирають у шкіри вологу всіх свої. Таким чином, шкіра потребує інтенсивного вологи протягом сезону. Навіть самі жирної шкіри помітять значне зневоднення. Таким чином, розглянути можливість перенесення на більш багатий і вершковий зволожуючий препарат, який зволожує шкіру лаконічно і захищає його від екстремальних погодних умов.