волосся міфи про стилі Седу волосся

Все в світі має свої міфи, те, що, як вважають, щоб бути правдою той же час зовсім нереально. Волосся і зачіска не виняток. Це загальновідомо, що є щось, що ми не можемо зрозуміти про зростання волосся і природи, а коли ми не можемо знайти істину, ми додаємо фантастики.

У світі зачісок Sedu Є певні міфи, а також. Вони, пов’язаних з волоссям в цілому, випрямлення волосся та укладки, випрямлячі і удар сушарки. Для середньостатистичного громадянина, зачіска Sedu є одним великим сам міф.

Це найпопулярніші міфи про волосся зачіски Sedu виявлено.

Волосся Міф № 1: Седу зачіска довгі прямі і світлі

Ну, це волосся міф виріс з голлівудських стереотипів. І хоча ми повинні визнати, що більшість знаменитостей спорту світлі довгі зачіски, зачіски реального Sedu може бути будь-якої довжини і будь-якого кольору. Єдина правда про це стереотип прямолінійність. Спочатку Седу зачіска вважається прямою, але сьогодні деякі нижній кучері і сальто, а також сексуальні хвилі є прийнятними.

Таким чином, користуватися вашою Жовто-коричневий, чорний, червоний, або каштанового кольору волосся разом з короткої або середньої довжини волосся. Кожну зачіску, яка є прямою може бути Седу.

Волосся Міф № 2: Седу зачіска може бути досягнута тільки при випрямляч для волосся Sedu

Щоб відповісти на це питання, ми повинні звернутися до походження світу Седу. На початку, термін «Седу ‘була винайдена краси Седу компанії. Це Контрактна форма слова “спокусливий”. Ця компанія принесла на питання про Седу краси, стилю та Седу Зачіска, Седу зображення і так далі … для громадськості.

Сьогодні, однак, цей термін мав, коли мова йде про деякі види стиль і зачіску, не звертаючи уваги на засоби, за допомогою яких такі зачіски стиль або створюється.

Ось чому, відповідь проста: Седу Зачіска може бути створений з будь-яким інструментів. Хоча, найкращі результати виходять, звичайно, з використанням батьківської приналежності, тобто – випрямляч Sedu волосся.

Волосся Міф № 3: Постійне застосування випрямлення волосся інструменти збитку

Пошкодження волосся є однією з найсерйозніших проблем, люди стикаються при роботі з різними зачісками. Постійне фарбування, хімічна обробка, та інших впливів на волосся призвести до стоншення волосся, втрата еластичності і блиску.

Але є два способи випрямлення волосся: хімічне та теплового впливу. Вони відрізняються тим, результати і вплив на волосся. З сучасними технологіями підвідних тепло стає все більш безпечним для волосся і шкіри голови, в той час хімічної обробки все ще залишається хімічних речовин.

Що має бути чітко обумовлено, що хімічні додаток ніяк ушкодження, в той час термічної обробки може призвести до пошкодження волосся, тільки якщо плоске залізо використовується неправильно і без запобіжних заходів.

Так що, не бійтеся використовувати плоске залізо на ваше волосся, але прочитайте інструкцію в першу чергу.

Волосся Міф № 4: висихання удару робить волосся заплутані

Седу зачіска потребує постійної сушіння удару. Ми завжди не вистачає часу, щоб залишити нашим волоссю висохнути на повітрі. Саме тому проблеми з ударом сушіння мають вирішальне значення для укладання волосся Sedu.

Сушка являє собою процес, який не вимагає певних навичок. Ви включаєте фен, привести його до вашого волосся, і вона висохне його. Але є кілька речей, які можуть піти не так під час сушки:

1. Ви можете принести фен занадто близько до волосся. Рекомендована відстань 1 фут.

2. Ви можете використовувати налаштування, які занадто жарко. Це може більш сухій шкірі голови, хоча серйозні пошкодження волосся помічено не було.

3. Ви не можете використовувати ніякої кондиціонер. Кондиціонер сам зроблений, щоб полегшити розчісування й укладання. Отже, коли ви не робите стан вашого волосся, ви свідомо вирішили боротися з неконтрольованим волосся.

Суть в тому, наступне: переконайтеся, що ви робите все правильно, перш ніж стверджувати, що якийсь продукт шкідливо.

Волосся Міф № 5: Седу випрямляч волосся робить ваше волосся розкол

False. Тепла, наносять на волосся, особливо праски, розгладжує волосся. Це допомагає клей лусочки волосся кожної волосини разом. Поділ кінці викликані над сушіння над фарбування або більше обробки волосся.

Зазвичай це неможливо вилікувати посічені кінчики, тому вони повинні бути урізані. Рекомендований час для обрізки період становить шість тижнів.

Як ви самі бачите, волосся міфи тільки волосся міфи і істина завжди цікавіше, або складним. Sedu зачіски створив багато пліток і байки, тому що їх свіжий погляд і справді спокусливою природи поряд з простотою створення.

Тим не менш, багато людей, в тому числі знаменитостей насолоджуватися з зачісками Sedu безвідносно до міфологічних фоном поняття Седу зачіска.