Як аерографом нігтів

Всі жінки люблять мати гарні нігті. У всякому разі, збирається салон може отримати трохи дорожче. Для навчання аерографії нігті самостійно, ви можете заощадити гроші, або якщо вам пощастить, може бути, навіть зробити деякі гроші з цього.

Речі Youll потрібно аерографом нігтів на свій розсуд:
Насамперед ацетону ви будете потреба і цвях трафарет. Вам також потрібно якийсь лак для нігтів (вам знадобиться мінімум 2 будь-яких кольорів), Аерограф пістолет буде дуже корисно і верхнє покриття лаком для нігтів, щоб закінчити.

Як зробити:

Якщо у вас немає ще цвях трафарету ви можете купити від харчування магазині. Магазини даного типу мають багато трафаретів. Якщо вам цікаво, який цвях купити трафарет ми рекомендую вам розстрочки простий, але дуже eficient дизайну, такі як проста лінія, коли ви вперше нігтів аерографом.

Ви можете використовувати для зняття лаку – ацетону і обережно мийте руки перед початком процедури – Те усунути будь-які масла або старий лак з нігтів ваші спрощена, якщо ваші нігті Арент ідеально чистою аерограф дизайну не буде тривати так довго, як ви хочете.

Ви повинні нанести базове покриття для нігтів. При цьому базове покриття ідеально підходить сухе можна застосувати Wich колір ви хочете або є для фарбування нігтів – цей колір буде кольором фону.

Тепер Вам позиціонувати трафарет на вас зверху цвях у потрібне положення, щоб зробити дизайн. Після цього ви можете використовувати аерограф пістолет малювати за трафаретом з кольором Youve вибрали для вашого дизайну. Для останнього натискання можна видалити ацетоном будь-який більш рада вашому дизайну.

Ви можете почистити щіткою на тривалий пальто, і нехай ваші нігті сухі і не забудьте дайте їм висохнути, не торкаючись нічого, звичайно, якщо ви володієте професійний фен для нігтів ви можете використовувати його.

Після всього цього кроку зроблено, ви можете заявити про себе трохи фахівцем і в майбутньому ви можете використовувати і експериментувати з більш складними трафаретів.
Якщо Ви трохи страшно, щоб почати робити цю процедуру самостійно, ви канд купити в магазині синтетичних руки або навіть пальцями, щоб експериментувати на них, перш ніж почати свій реальний аерографом нігтів.