Скільки коштує волосся електролізом

Волосся електроліз є косметична процедура, яка включає в себе видалення небажаного волосся на тілі. Так як це вважається косметичної, страхування рідко покриває процедури і пацієнт, як правило, відповідають за основу законопроекту. Це проблема для деяких, тому що витрати волосся електролізу може бути досить високою.

Ціни волосся електролізу залежать від цілого ряду різних факторів, таких як географічне положення, ділянку тіла, що піддається лікуванню, загальна кількість процедур необхідно, і рівень досвіду лікаря. Залежно від змінних витрат може варіюватися від $ 50 до $ 500 за лікування, іноді більше.

Електроліз витрати найбільшою мірою залежать від області тіла, що підлягає обробці. Як правило, чим більше площа поверхні, тим більше лікування коштуватиме. Наприклад, маючи волосся видалені з вашої назад коштуватиме більше, ніж руки, але руки буде коштувати більше, ніж ваш підборіддя. Основна причина, чому великі площі коштують дорожче тому, що вони займають більше часу для лікування.

Грубість і товщини волосся пацієнта може також відображати ціною. Чим вона товща, тим більше часу буде потрібно для видалення, в результаті тривалого лікування, кілька процедур і більш високий рахунок. Якщо у вас волосся, як це, ви можете очікувати, що ваша загальна вартість буде перебувати на більш високому кінці.

Коли ви отримаєте консультацію вартості електролізу і лікар дає вам оцінку, майте на увазі, що, поки не починають лікування немає ніякої реальної можливості дізнатися, як ваше тіло буде реагувати на лікування. Може призвести до втрати волосся з великими труднощами, ніж лікар очікувати, що призводить до необхідності додаткових процедур. Пам’ятайте, що оцінка того, скільки процедур вам потрібно – це всього лише оцінка. Цілком можливо, що остаточна вартість може бути набагато вище.

Сума, яку волосся електролізу в кінцевому підсумку коштуватиме вам залежить від дуже багатьох чинників, що це дуже важко встановити ціну на. Для когось з більш тонкими, менш жорсткі волосся їх загальне лікування може коштувати менше $ 1000. Тим не менш, людина з дуже густим волоссям, який вимагає тривалих сеансів і багатьох наступних призначеннях може запустити законопроект більше $ 10 000. Суть в тому, електроліз витрати сильно розрізняються, і ніколи не остаточний, поки ви не отримали ваш останній лікування.