як мати гарну шкіру в будь-якому віці

Наші матері не є надійними картини того, як ми будемо віці. У моєї мами була глибокі зморшки на її обличчі на ранній стадії, я не мають ніякого. У мене гарна шкіра, хоча моя мати є грубою і зморшкуватою. Насправді, дерматологи призначити тільки 10% нашої шкіри запитання наших генах. Це означає, що ми можемо бути в управлінні, як наш вік шкіри; погана новина, звичайно, є те, що ми не можемо нікого звинувачувати, крім самих себе за те, що з ним відбувається.

Суха шкіра часто є результатом зневаги. На щастя, вона швидко реагує на якість обслуговування. У більшості випадків суха шкіра може бути оновленим з м’яким миючим і багатий, органічних зволожуючий крем. Я також рекомендую природний ексфоліант і безалкогольне тонера. Це всі продукти, які необхідні, щоб піклуватися про Вашу шкірі, навіть при тому, що є дуже багато спеціальних складів на ринку, кожен зі своєю власною претензії до слави.

Інгредієнтів в анти-старіння і зморшок формулювання були доведені, щоб уповільнити розпад колагену і, щоб допомогти підвищити його виробництва. Вони забезпечують захист від шкідливої ​​дії вільних радикалів і сприяють в інших способів зміцнення шкіри, зменшення зморшок і підтримки молодий вигляд. Тим не менше, тільки омолоджуючі продукти, які були доведені, щоб працювати в рецепт міцності ретиноїди. Решта не вимірював до своєї обіцянки. Як це може бути?

Вона зводиться до простої завданням: омолоджуючі інгредієнти – колаген, вітаміни, мінерали, антиоксиданти, пептиди – не дуже добре поглинається шкірою, однак вони повинні проникати глибше, ніж зовнішній шар мертвих клітин для того, щоб бути ефективними. Так інгредієнти гарні, але вони ніколи не дістатися до будь-якого місця всередині нашої шкіри, де вони можуть зробити нічого доброго.

На щастя, є кращий спосіб доставити омолоджуючі з’єднань для нашої шкіри. Всі омолоджуючі інгредієнти в косметичних композиціях доступні в достатку в їжі та напоях на частку ціною по догляду за шкірою, плюс вони поглинаються дуже ефективно наша травна система і поставляється без суєти наших органів і тканин, в тому числі глибоких, живий шари нашої шкіри. Вони не можуть бути гламурною, але апельсини, авокадо, волоські горіхи, зелений чай і безліч фруктів, овочів і повсякденних продуктів харчування упаковані вільно доступних, анти-старіння сполук, які можуть зберегти нашу шкіру здоровою, і наш колір обличчя ясно.

Тим часом, американці споживають у середньому галон соди кожен на тиждень. Це нормально, що є погано, і коли наша шкіра відображає бідних поживних речовин він отримує, і ми намагаємося вирішити цю проблему з боку, поклавши на нього зілля, які містять омолоджуючі інгредієнти, які ми могли б отримувати з їжі, якщо ми їли трохи краще. Навряд чи дивно, що цей підхід не працює дуже добре.

Суха шкіра може бути оновленим досить легко і просто. Там немає необхідності для шаф-повний продуктів. М’який миючий засіб, невисихаючим, гидрозолей тонера, багатий, органічних зволожуючий крем, і природний ексфоліант це все, що необхідно шляхом косметичних продуктів. Якщо ви використовуєте їх регулярно і добре харчуватися, з красою на увазі, ваша шкіра буде відскік і стають блискучими і сяючий, як би сухими це може бути сьогодні.