як жінка може відчувати себе більш сексуальною отримати грудні імплантати

Ви збентежені, щоб носити бікіні, тому що ви Дону, АОТ Заповніть верхню? Хочете ви були розщеплення, коли ви носите сукні низьким вирізати або блузку? Жінки з маленькими грудьми часто не відчувати себе сексуальною. Дієта та фізичні вправи ви можете отримати у формі, щоб носити убогий бікіні, але вони не будуть виробляти великі, пружні груди, щоб заповнити його. На жаль, більшість американських чоловіків, здається, відчувають жінці тільки сексуальний, якщо у неї великий, рясний грудей.

Хоча немає нічого поганого в бажанні великі груди для залучення уваги чоловіків, жінка повинна вибрати тільки мати хірургії грудного імплантату для себе. Вона повинна відчувати це поліпшило б її життя, підвищуючи її впевненість у собі і роблячи її почувати себе більш сексуальною. Іншими словами, вона не повинна вибрати для хірургії на догоду чоловікові. Вона повинна зробити це, щоб принести собі задоволення.

Що ви можете очікувати від операції по збільшенню грудей? Очевидно, що великі груди і тіло сексуальніше. Тим не менш, можуть бути побічні ефекти, які ви ще не зрозуміли. Можливо, вам доведеться обмежити деякі з вашої спортивної і фізичної діяльності, щоб уникнути шкоди імплантатів. Додатковий вагу на грудях може призвести до шиї або болі в спині. Ви можете залучити більше чоловічої уваги, ніж ви морально готові впоратися.

Якщо ви серйозно розглядає грудні імплантати, необхідно поговорити з пластичним хірургом, який рада сертифікованих в грудях. Є кілька способів, щоб знайти один. Ймовірно, кращим було б попросити кого ви знаєте, хто мав імплантатів. Вони можуть розповісти вам про доктора, AOS ліжку чином, і як добре його результати відповідали тому, що він передбачив. Якщо ви не, АОТ знаю нікого з імплантатами, то запитайте вашого сімейного лікаря напрямок. Він, ймовірно, дізнатися більше про доктора, AOS репутацію в операційній. Якщо Ваш сімейний лікар може, АОТ дати вам напрямок, пошук в Інтернеті на веб-сайті Американської ради з пластичної хірургії. У них є список з пластичних хірургів у вашому районі і види хірургічного втручання, для яких вони сертифіковані.

Якщо у вас є ім’я потенційного хірурга, зателефонувати і домовитися про зустріч. Більшість хірургів, щоб не стягувати плату за первинну консультацію з новими пацієнтами.

Коли ви йдете на прийом, пам’ятайте, що ви берете інтерв’ю хірурга для виконання операції. Дону, АОТ залякати; виборі хірурга занадто важлива рішення. Складіть список питань, щоб запитати, і взяти ноутбук, щоб записати відповіді. Чи хірург відповість на всі ваші запитання повністю, поки ви не будете задоволені ви розумієте його відповіді? Невже він змусить вас почувати себе комфортно і невимушено? Якщо ні, подякувати йому за час і знайти іншого лікаря, щоб взяти інтерв’ю. Увійшовши в хірургії з повною довірою в ваш хірург поліпшити ваше психічне ставлення і зробити для більш швидкого відновлення.

Тільки хірург може відповісти на кожен з ваших питань з вами конкретно на увазі. Ви можете знайти безліч повідомлень в інтернеті, але більша частина її вже застарілий. Технологія розвивається настільки швидко тільки хірург в конкретній області може йти в ногу з ним, тому що він, AOS практикують його на щоденній основі.

Ця стаття призначена для інформаційних цілей. Він не призначений в якості медичної консультації. Потрібно тільки прислухатися до лікаря має ліцензію лікаря.