як видалити пігментні плями

Пігментація проблеми можуть бути серйозною проблемою шкіри у жінок. На додаток до потворним знаки і плями на шкірі, є багато емоційного стресу на людину. Ось чому це неймовірно важко мати справу з проблемами пігментації. Більше того, якщо ви не застосовуєте правильний тип догляду за шкірою, стан шкіри може посилити і привести до більш серйозних проблем.

Причини пігментовані шкіри

Пігментації шкіри можуть бути викликані різними факторами. Хоча деякі з них деякі природні статися через недбалість шкіри догляд. Ось деякі з поширених причин пігментації шкіри.

родимі плями
Деякі люди народжуються з родимі плями. Вони можуть бути плями, темні ділянки і так далі. Більшість з них є постійними родимі плями, які, якщо не зникають самі по собі залишаються на шкірі назавжди. Проте, ви можете використовувати лазерної терапії або хірургічного втручання видалити їх.

сонячні плями
Також називається пігментних плям, вони викликані в результаті тривалої і незахищених сонце. УФ-випромінювань Сонця збільшити відсоток меланіну у шкірі і викликають меланоцити групуватися. Це призводить до утворення темно-коричневі плями на шкірі. Забруднення може погіршити ситуацію.

лікування пігментовані шкіри

захистити шкіру від сонця

Пігментація шкіри є причиною меланіном. Меланін клітини, складаються з меланоцитів і розташовані в більш глибоких шарах шкіри і захищає від пошкодження ультрафіолетовими променями сонця. Більш меланіну у шкірі, буде темніше тон шкіри. Це причина, чому людей зі світлою шкірою, які містять дуже менше меланіну, більш схильні до сонячних опіках.

З метою запобігання пігментації шкіри і утворення коричневі плями, важливо зберегти вашу шкіру захищені від сонячних променів. Тому переконайтеся, що ви носите широкий спектр сонцезахисний крем кожен раз, коли ви наважуєтеся на сонці. Slather сонцезахисний крем по всьому відкриті ділянки тіла не менше 15-20 хвилин, перш ніж ризикнути, щоб вона ефективно вбирається

Продукт пропозиції:

La Roche Posay ANTHELIOS 60 розплаву в сонцезахисний лосьйон
Це легкий лосьйон сонцезахисний крем, який швидко вбирається в шкіру, залишаючи чисту обробку. La Roche Posay CELL-OX Щит забезпечує антиоксиданти і як UVA / UVB захист і є водонепроникним. Вона також доступна в рідину і молоко формі.

Obagi день лосьйоном
Він відлущує поверхню шкіри і прискорює оборот клітин шкіри. Крім того, він також тримає шкіру добре зволожена і захищена для бездоганної шкіри.

уникнути нафтової і спиртовій основі продуктів догляду за шкірою

Нафта і продукти на основі алкоголю вкрай небезпечні для шкіри, оскільки вони служать загострювати пігментації шкіри. Вони збільшують кількість вільних радикалів в шкірі і викликати внутрішні пошкодження. Алкоголь часто викликає відчуття печіння на шкірі, які запросить вільних радикалів розмножуватися. Збільшення кількості вільних радикалів також прискорити виробництво меланіну. Крім того, забруднення навколишнього середовища та інші екологічні стреси також викликати пігментацію шкіри збільшується.

використовувати освітлення шкіри продукти

Для того, щоб захистити шкіру і видалити непривабливі марки, необхідно використовувати ефективні освітлення шкіри продукти. Подивіться на інгредієнти, такі як гідрохінон і койевая кислоти, які служать для освітлення тону шкіри і таким чином, усунення пігментних плям. Вони також контролюють виробництва меланіну в клітинах шкіри і

Продукт пропозиції:

Vivite терапії соковитість
Це унікальна формула догляду за шкірою, який містить антиоксиданти відновне, щоб прикрасити і вирівняти тон шкіри і в той же час зменшити тонких ліній і зморшок. Вона включає в себе інгредієнти, такі як екстракт кореня солодки, Mulbery фрукти, зелений чай, виноград, і насіння фенхелю, щоб зберегти шкіру молодою і свіжий вигляд в той час як вечір пігментних плям, коричневі плями і інші форми гіперпігментації. Це також допомагає зволожувати шкіру і захищає від вільних радикалів.

Obagi NU-Derm ясно
Це відмінний відбілювання шкіри і коректор крем, що містить 4% гідрохінон, щоб вирівняти вікові плями, веснянки, пігментні плями і загальний тонус шкіри. Це виправити нерівності і пігментні плями на шкірі.

Obagi C роз’яснюють сироватки
Це одна і тільки уточнення сироватка, яка поєднує в собі 4% гідрохінон і вітамін С разом з сироваткою L-аскорбінової кислоти. 4% гідрохінон є добре організованою інгредієнтом для вирівнювання пігментації питань у шкірі. Порівняно з вітаміном С цього продукту сприяє навіть тон шкіри, а також забезпечує потужний антиоксидантний захист.