тіні для повік для чорних жінок – як застосувати тіні для повік правильно

Найголовніше про тіні для повік для чорних жінок, щоб вибрати правильний відтінок, щоб хвалити чорний колір шкіри. Є багато різних поглядів, що ви можете досягти в залежності від того, що привід є. Тіні для повік повинні поліпшити свою природну красу і виглядати бездоганно на шкірі.

Тіні для повік використовується, щоб підкреслити очі, і постачати їх драми. Щоб подати заявку, ви повинні мати два кольори, які підходять один до одного, один темний і один світлий тон. Ви повинні почати з гладкою базою так що використовуйте хорошу основу якості для чорної шкіри. Це допоможе переконатися, що ваш макіяж очей буде сидіти на шкірі плавно і триватиме набагато довше.

Якщо ви працюєте з порошком, використовувати невеликі кисті тіні для повік, так що ви можете контролювати, скільки порошок тіні ви претендуєте. Це також дасть вам більш точне визначення. Завжди починайте застосування від внутрішнього кута очниці і працювати ваш шлях назовні і вгору.

Візьміть темний колір першого і повільно застосувати його вздовж лінії вій і зупинятися, коли ви досягнете складці ваші очниці. Тепер візьміть другий колір, на тон світліше і помістіть його над вашою темний відтінок. Цей колір повинен поширюватися на вашу лінію брів.

Переконайтеся в тому, щоб змішати кольори так, щоб було акуратно і безшовних дотик. Ви можете використовувати ваш мізинець це зробити. Це дасть нечітка ефект, який може бути дуже привабливим. Не поспішайте, щоб отримати баланс в самий раз. Після того як ви щасливі з вашої тіні для повік, ви можете поліпшити свою зовнішність далі, додаючи темні туші для вій або якщо ви хочете, щоб піти на ще більш драми, ви могли б розглянути можливість придбання деяких накладних вій.

Мистецтво застосування складають правильно вимагає часу, практики і терпіння. Якщо ви готові дати собі шанс ви, безумовно, в кінцевому підсумку виглядає казковим.