очі варіантів видалення зморшок

Око зморшки, як правило, перші зморшки, яка проявляється на нашому обличчі. Ви знайдете гусячі лапки і зморшки навколо очей, які можуть бути непривабливими для багатьох. Є багато очей видалення зморшок варіантів для вас на вибір, під якою розуміється краще, якщо ви спочатку зрозуміти, що викликає подразнення очей зморшки.

Як шкіру повік є найтоншим на нашому обличчі, він є найбільш схильні до пошкодження сонця і старіння. Більше того, ця тонка шкіра стає легко деформується, коли це основний м’яз скорочується і тягне шкіру в складки. Після того як шкіра віків, вона починає розпушування і ці складки і лінії стають постійні зморшки.

На додаток до цього, так як це верхня частина вашого обличчя, а саме очі, лоб і щоки, які отримують більшість сонце, ультрафіолетове випромінювання сонця легко руйнує колаген в шкірі і це створює зморшки.

Око варіантів видалення зморшок

Ботокс є велике око видалення зморшок варіант, оскільки це послаблює лицьові м’язи вираження і дозволяє їм розслабитися. Це призводить до зникнення лінії і складки, які викликані м’яз тягне. Все, що вам потрібно, це невелика кількість ботокса для видалення зморшок очей.

Дробове лазерної шліфовки можна використовувати на приміських очних шкіри знайдені навколо очей для видалення зморшок і пошкодженої сонцем шкіри. Цей спосіб сприяє більш швидкому відновленню, проте необхідно використовувати деякі засоби захисту очей під час лікування.

Неабляціонное дрібних лазерної шліфовки лікування не призводить до будь-яких лущення шкіри, так що мінімальний час відновлення тут. Проте, хоча цей метод може бути використаний для видалення зморшок на ногах області лапки, воно не є ефективним для зморшок на століттях. Для досягнення найкращих результатів від цього методу, необхідно носити деякі засоби захисту очей і пройти від 4 процедури в проміжку 3-4 тижнів.

Деякі люди можуть запропонувати блефаропластика для видалення зморшок очей. Тим не менш, хоча блефаропластика може ефективно видалити набряклість, мішки і темні кола під очима, він не видаляє зморшки очей.

Як профілактика завжди краще, ніж лікування, краще для попередження зморшок при регулярному вживанні добре омолоджуючий крем. Тоді, звичайно, зморшки неминучі, хоча ви можете запобігти цьому, в один прекрасний день, ви отримаєте зморшки і один день, вам доведеться розглянути можливість використання будь-якої з цих варіантів очей видалення зморшок для видалення зморшок очі.